Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Újjazással is el lehet veszíte...

Újjazással is el lehet veszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
első szexuális élményem egy fájdalmas már már morbid ujjazás volt...napokkal később is vérzett és fájt, valószínűleg átszakította a szűzhártyámat, azt hittem iylen nem létezik, vagy mégis? amúgy azóta attól függetlenül hogy az eset után félévvel elvesztettem a szüzességem 100%osan is véreztem és lóg belőlem egy darabka szűzhártya(nőgyógyász mondta), lehet a következménye?
2009. máj. 5. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
háát ez elég egyedinek mondható eset ... elvileg nem nagy a valószínűsége. de megtörténhet.. talán. A többire már inkább nem mondom semmit.
2009. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szüzességet elveszíteni csaj egy férfival lehet, és csakis akkor, ha már belédhatolt. Ujjazással max. átszakadhat a szűzhártya, de az is inkább műpénisszel.. és attól még szűz vagy addig a pillanatig, amig egy férfi beléd nem helyezi a farkát.

hány éves vagy?

2009. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
20 éves lány vagyok...ez a legeslegelső volt...elég egyedie set..meg is ijedtem azóta már sok mindenen túl mentem zavar a lógóm..de nem vészes apró műtéttel orvosolható de félek tőle..számomra felfoghatatlan h létezik iylen
2009. máj. 5. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem akkor szakadt el a szűzhartyam amikor a baratom ujjazott.
2009. máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szűzhártyád átszakadhatott, vagy megsérülhetett ujjazáskor, de a szüzesség elvesztését arra értjük, amikor egy férfi a péniszével a hüvelyedbe hatol!
2009. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fú ilyen télleg lehet?:((
2009. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 EmiLang válasza:
most nem azért... úgy állítod be hogy csak férfi kell hozzá hogy ne legyél szűz..és a leszbikusok, azok maradnak örökre....?? Szerintem hülyeség hogy férfi kell hozzá..mű pénisszel is ellehet veszíteni..van hogy ujjal is ,de annak kisebb a valószínűsége.
2017. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!