Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok, mennyire fog...

Még szűz vagyok, mennyire fog fájni?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés sőt szerintem biztos. Még szűz vagyok és itt az ideje,h a barátommal lefeküdjünk, de a kérdésem az h ha gyorsan "teszi be" akkor kevésbé fog fájni a dolog? Vagy inkább ha lassan csinálja?
2011. nov. 3. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan, finoman csináljátok, és azonnal szólj ha kellemetlen a dolog. Esetleg legyél te felül, és akkor önmagad diktálhatod a tempót, úgy, ahogy neked jól esik.
2011. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt az ideje?????? Ez nem naptárhoz kötött cseszed!!!!! Akarjátok-e kivétel nélkül(!) vagy sem!!! Ha valamelyikőtök nem akarja akkor nagyobb a kudarc esélye.


Lazítás, bizalom, gyengédség, rengeteg izgatás, vágy, és legfőképp óvatosság kell hogy csak picikét fájjon!


Ha durr bele módjára álltok hozzá, akkor az fájdalmas lesz! Örök emlék első! :D

Hány évesek vagytok amúgy?


Az is sokat segít, ha előtte pár nappal durvábban megujjazod magad 2-3 ujjal. Ha kicsit fáj és kicsit vérzik akkor megsérted a szűzhártyát, ami egy lyukas gyűrű inkább! Így a behatolásnál már sokkal kisebb lesz az ellenállás és az első alkalom is szebb emlékű lesz. :)

2011. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze tudom h nem naptárhoz között,stb 16 ,és fél éve járunk, de lassan 17leszek (januárban) szivem szerint megvárnám még betöltöm
2011. nov. 3. 22:31
 4/6 anonim válasza:
fiú vagy?
2011. nov. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy fiú! Csak a lányok ennyire naptárosak. :)


Fél év múlva mi lesz más a dátumon kívül azt mondd meg?!!!


Ha akarod megteszed, ha nem akarod nem teszed!!!! Ennyi!

Nem hogy majd akkor ha a Jupiter meg a Szaturnusz egy vonalba kerül, meg ha majd éppen szökőév lesz, meg ha majd ez meg az lesz!.... Mi olyan bonyolult ezen!

Kajálni sem akkor kajálsz, amikor pl délben harangoznak, hanem amikor éhes vagy!!!!


:S

2011. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon fog fájni!
2011. nov. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!