Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves szűz fiú vagyok,...

20 éves szűz fiú vagyok, érdemes örömlány segítségét kérni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és még szűz. 3 éve próbálkozom a lányoknál eddig sikertelenül. A barátaim őszinte, jó megjelenésű emberként ismernek. Nem értem miért nem fogadnak el a lányok, miért nem akarnak velem még csak beszélgetni sem.


Mit gondoltok? Helyes döntés lenne ha megkérnék egy örömlányt, hogy vezessen be a szex rejtelmeibe? (Tudom, hogy szeretetet nem kapok tőle. De nem bánnám. Tudni akarom milyen a szex.)


Nem akarok szűzen meghalni! Segítség!


20/F


2011. nov. 3. 20:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
43%
kérd zsigmond segítségét ő tudja h kell csajozni: http://www.youtube.com/watch?v=6609HZsOin4
2011. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
50%
semmiképp. akkor már inkább szedj fel valami kis tinilotyót egy buliban
2011. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Nem fogsz szűzen meghalni. Amennyiben neked ez most fontos, nem mondanám hogy ne akard kipróbálni. Ha gondolod keress egy igényes! örömlányt. De tudd, hogy nem lesz könnyű majd egy későbbi barátnődnek ezt bevallani. Illetve vigyázz, hogy rá ne szokj a puszta könnyen jövő szexre, mert akkor tényleg semmi esélyed nem lesz.
2011. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egyszer elmész prostihoz,utána max azt mondhatod el,hogy már nem vagy szűz,túl sok tapasztalatod nem lesz.Az önbizalmad lehet,hogy megnöveli ez,de inkább próbálkozz még egy kicsit,hátha találsz hozzád illő lányt.Meg ott vannak a nemi betegségek is ugye,ki tudja,ki járt előtted abban a prostiban...
2011. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de meddig várjak még? Nem akarok várni, érezni akarom már, hogy milyen egy nő közelsége.
2011. nov. 3. 20:33
 6/38 anonim ***** válasza:

Ki tudja (bár ne így legyen), hogy azok a csajok akiket össze tudnál szedni sokkalta rusnya mint az örömlány.

A minőséget pedig meg kell fizetni.

További előnye nem kell izgulni jó volt-e neki.

2011. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy ne így veszítsd el.

Gondolj bele, elmész egy k*rvához, dugtok egyet, aztán mi lesz? Vagy jön egy lány hirtelen, és ekkor bánni fogod, hogy nem vele vesztetted el, vagy boldogtalan leszel, mert csak szexet kaptál, szeretet nem, pedig úgy az igazi.

Aztán még az is beüthet, - mivel erkölcstelen szakmának gondolják e szolgáltatást, ezáltal azt is, aki igénybe veszi - hogy szóba kerül valahol, és lenéznek emiatt vagy pont ezért nem jön össze valakivel, esetleg szakítás lesz egy kapcsolat vége.


Te tudod, hogy milyen ember vagy, neked kell mérlegelni, aztán dönteni.

2011. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ez nem korfüggő. Ha pusztán azért jársz egy csajjal hogy meg dughasd, az szerintem semmivel nem jobb mint az alkalmi vagy a fizetős szex. Érzelmileg ugyanúgy kielégítetlen maradsz.


Viszont érdekes kalad lehet, ha a lelkiismereted és az érzelmeid nem sérülnek miatta.

2011. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

szerintem érdemes lenne: elgondolkozni azon, hogy miért is nem jött össze? ha már tudod az okát akkor érdemes lenne elgondolkozni, hogy mi a kívánt állapot és hogyan érhetnéd el.

ha nem jött össze nyilván oka van, érdemes lenne rájönni hogy mi az!

ezt a nagy "okosságot" csak azért mondom, mert jártam már hasonlóan nyomorult cipőben! bár jobb később mint soha, de rá fogsz jönni hogy a ku*rva az bizony nem megoldás. inkább előbb, mint utóbb..

2011. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

20:57


Fogalmam sincs, hogy mi lehet az oka. Nem vagyok bunkó, általában mosolygok, próbálok beszélgetni lányokkal de eddig soha nem jöttem ki belőle sikeresen.

2011. nov. 3. 21:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!