Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm most vesztette el...

A barátnőm most vesztette el a szüzességét és annyira a fejébe szállt ez, hogy azzal piszkál, hogy én idősebb vagyok mint ő és még szűz. Normális ez?

Figyelt kérdés
Baromi rosszul esik hogy ezzel piszkál, kb. kiröhög hogy még szűz vagyok pedig egy évvel idősebb vagyok nála. Annyira büszke magára, hogy már szinte az egész város tudja hogy ő bizony már nem szűz....most hogy állítsam le? próbáltam már vele beszélni, de csak annyit mondott hogy inkább belehúzhatnék a dologba én is. Mintha nem tudná, hogy mostanába épp elég pocsék az életem ahhoz, hogy ne ez legyen a legnagyobb gondom...de ha állandóan ezzel piszkál :/
2011. nov. 4. 14:10
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Nyugodj meg..arról te nem tehetsz hogy széttette a lábát..és inkább büszke lehetsz magadra hogy még szűz vagy..a mai világba már a 13 éves lányok is arra büszkék hogy már meg b@sz@tták magukat..-.- vagy hagyd magára, vagy magyarázd el neki hogy neked fontosabb, hogy a magánéletedet rendbe tedd..én erre ezt tudom mondani..
2011. nov. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%
Persze, hogy normális. A 16 éves tinilányok mind retardáltak. Ez egy normális viselkedés.
2011. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle hogy :"G*cit nyeltél-e?" , ha nem akkor röhögd ki.

Ha igen akkor meg röhögd ki.

2011. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, hogy látott-e már kilincset...
2011. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nem barátnő, mert ez a viselkedési szint kb. egy 6 éves gyerek szintjén van, amikor azon versenyeznek, hogy kinek menőbb az apja, ki lakik nagyobb házban stb.

Hiába fogod elmagyarázni neki, hogy mekkora egy ótvaras ribanc, nem fogja majd felfogni agyilag, mert azt hiszi, hogy ezzel most milyen király csaj lett. Az ilyenekből lesznek a legnagyobb k.rvák, akik a diszkóban leszopnak mindenkit. Nem sokat tehetsz, szakíts meg vele minden kapcsolatot és gondolj arra, hogy sokkal értelmesebb vagy. Ha pedig ez nem használ, akkor b.szd pofán párszor. A csajok verekedhetnek egymás között nem?

2011. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Sztem hamar szakítsd meg a kapcsolatot ha nem tudsz dűlőre jutni vele, mert a végén még az lesz hogy mindenkinek szétkürtöli és mindenkit ellened uszít. (jó én negatív forgatókönyv író vagyok...bocsi) Primitív és kész.Kár hogy csak most derült ki róla. Ha ez segít én 23 évesen vagyok szűz.Nekem próbálna meg beszólni és letépném a fejét! Nem én mondom először de ez a csaj nem a barátnőd.Többé már nem.
2011. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos büszke magára . Talán azt hiszi , hogy a földön ő az egyetlen lény aki már nem szűz . Talán világosítsd fel , hogy rajta kívül van még pár ember a világon , aki már szexelt már legalább egyszer életében .
2011. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!