Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Nektek milyen volt az...

Lányok! Nektek milyen volt az első? Sokszor próbálkoztatok mire összejött vagy viszonylag simán ment?

Figyelt kérdés
Az én barátnőm szűz és néhányszor már próbálkoztunk, de nem sikerül. Miután behatolok annyira fáj neki, hogy annyira megsajnálom, hogy abbahagyom, vagy ő mondja, hogy ne folytassuk.
2011. nov. 7. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bocs haver, de... jó helyre dugod? Benedvesedik eléggé?
2011. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt jobb lenne ha megbeszélnéd vele, biztos hogy akarja a dolgot? Mi lányok sokszor teszünk úgy a kedvetekre, hogy azt sem tudjátok, hogy az épp rossz nekünk, csak azért, hogy megmutassuk szeretünk titeket, és nem akarunk elveszíteni...
2011. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy akarja tényleg.
2011. nov. 7. 14:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem az első két alkalom fájt, elsőnél párom 2 mp alatt elment, neki is az első volt, másodiknál, ami rögtön utána volt, szakadt át a szűzhártya, amit persze vérzés követett. Onnantól nem volt probléma. Átszakadt már a szűzhártyája, volt vérzés?
2011. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, már átszakadt.
2011. nov. 7. 15:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor viszont vagy valami betegsége van ( vaginizmus, hüvelyszárazság) vagy kevés az előjáték. Fordítsatok több időt az előjátékra, lazuljon el rendesen. Ha ezekután sem megy, akkor mindenképp menjen el nőgyógyászhoz és kérjen segítséget.
2011. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 *emi* válasza:
Ha tényleg nincs egészségügyi gondja,és valóban kíván és érett is a dologhoz,nem kéne ekkora gond legyen.Mi kb. 2 hónapig "kóstolgattuk" egymást a párommal,rengeteg előjáték volt,és egyáltalán nem fájt,el is tudtam menni,de ez persze mindenkinél más,ne keresd egyből magadban a hibát.
2011. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem nagyon jo, tobbszor is elmentem es nem is fajt, nem is verzett, en 15 voltam, o meg 25, nem bantam meg 20L
2011. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt valami frankó az első, a srácnak lekonyult miután bedugta -.-" utána pedig két hétig még próbálkozni sem volt hajlandó...
2011. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nincsen semmi egészségügyi gondja. Nem nedvesedik eléggé, ami azért van, mert igazából csak fejben akarja, de testben még nincs ott. Szerintem menj le a lába közé, izgasd egy kicsit nyelvvel, légy gyengéd. Ha még mindig fájdalmas, használjatok síkosítót, és próbálkozzatok sokat. Az első néhány szex a fiatal lányoknak "érdekes" élmény. Bele kell jönni.

Nekem pont így volt, csak nem volt ilyen figyelmes barátom sajnos, mint amilyen figyelmes te vagy a barátnőd felé, hogy abbahagyod mert fáj neki. Amikor mondtam neki hogy fáj, azt mondta hát mire számítottam. (Évekig együtt voltunk. Életem egyik nagy hibája a srác :D)

2011. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!