Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért fájt ennyire az első?...

Miért fájt ennyire az első? Lehet valami gond?

Figyelt kérdés
A barátommal ma délután "lefeküdtünk". Vagyis... először előjáték, aztán megpróbáltam betenni. Nagyon fájt... Azthittem szétszakadok... Sosem ment be 5 cm-nél több... :S Az előjáték nem volt annyira hosszadalmas.. Lehetett ez a baj? Pedig a barátom nagyon gyengéd és óvatos volt.. Én pedig már lekileg is készen vagyok rá. Csak nem értem, akkor miért fájt?! : /
2011. nov. 14. 20:43
 1/7 Koldus ***** válasza:
100%

"...aztán megpróbáltam betenni..."

Mondd, hogy csak elgépelted O.o

2011. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát mert az fáj. az egy bőrdarab, amit át kell szakítani. a mázlisoknak nem fáj, de ők nem teremnek minden bokorban. a szerelmes regényekben vannak a nagyon romantikus dolgok, hogy: xy beléhatolt, és csak egy villanásnyi fájdalmat érzett, aztán átvette a mozgását, és végül együtt értek a csúcsra. nem lehetetlen, de... hát nagyon ritka, az biztos.
2011. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
első: igen, csak véletlenül elírtam. :D
2011. nov. 14. 20:47
 4/7 anonim válasza:
2 buz* beszélget ;D
2011. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk másfél hónap kellett, hogy rendesen bemenjen, át tudjak szakadni, és ne fájjon...

Ezalatt az idő alatt én tiszta lelkibeteg voltam, hogy sose fog sikerülni, így halok meg, stb.

És akkor még gyk sem volt...

Belejöttök, össze fog jönni.

(De nem árt, ha többféle testhelyzetben csináljátok, mert vannak, amikben kevésbé fáj, de mindenkinek más az. Kitapasztaljátok:-))

2011. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hát szerintem nem a hugycsőbe kellett volna rakni ;)
2011. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sztem ne parázz rajta, próbákjátok meg mégegyszer, de ha nem megy nem eröltessétek. A következőnél majd Ne gondolkozz ezen csak lazulj el és csinál úgy minta minden rendben lenne. és az előjátékban legyen masszázs is mert az könnyebben ellazít.
2011. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!