Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki hogy 21 éves nő létemre...

Ciki hogy 21 éves nő létemre szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Kicsit bővebben annyit magamról hogy kb 18 éves koromban kezdem csak jobban érdeklődni férfiak iránt.Jelentkező akadt is de jórészt inkább első pár randi után visszautasítottam volt hogy belső tulajdonság miatt,volt hogy külsőre nem igazán fogott meg. Tudom hogy én sem vagyok tökéletes, senki sem az...de valahogy soha nem éreztem még azt a bizonyos vonzalmat. Most meg már kezdek pánikba esni hogy nem talál rám a szerelem. Tudom hogy ezért nekem is tenni kell...de nem tudom mi lesz így.
2011. nov. 20. 00:39
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
80%
21/F vagyok és sorstársad. Ugyanabban a cipőben. Szerintem nem gond. 30-ig csak összejön majd. Én legalábbis így vagyok vele. Aztán vannak még egyéb elméleteim is de azt ide nem írom le. :d Max privibe ha érdekel.
2011. nov. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mint hogy 11 évesen már ne legyél az :D
2011. nov. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
2iknál a pont...
2011. nov. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem ciki, én is az vagyok. (22/F) Viszont ugyanakkor pech, legalább is ha magamból indulok ki, bizonyos helyzetekben hátráltat.
2011. nov. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
76%
segíthetek rajtad. viccet félretéve nem ciki.
2011. nov. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem semmi probléma sincs veled, sőt tisztellek is emiatt, hogy képes vagy várni és nem feküdtél le fűvel-fával kamaszkorodban. És ne aggódj, biztos van már a közeledben olyan férfi (sok férfi), akit abszolúte nem zavarna, valószínűleg felnőtt fejjel ők is tisztelnének érte, hogy nem adtad magad oda eddig senkinek. Hidd el, hamarosan rád talál, s az alapján, amit írtál, biztos nagyon rendes férfi képében (valahol a 25-35 korosztályban, akkor nő be igazán egy férfi feje lágya és akkor kezdenek el rendesen értékelni). :)
2011. nov. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
36%

Nem ciki. Nekem fontos lenne, hogy a kiszemeltem szűz legyen. Én megbecsülném.


Egyébként én is szűz vagyok és nem volt még nagyon barátnőm. Velem nem az van, hogy pánikba esek, hanem ilyen ellentétek dúlnak bennem.


Vágyom is nagyon egy barátnőre, aki szeret, közben meg féltem a szabadságomat meg a jövőmet. A lányokban se nagyon bíznék. Bár nekem külsőre elég sok lány tetszik, inkább a belső értékeiket tudnám kifogásolni. Meg persze önértékelési zavarom is van. De már elfilózgattam azon is, hogyha nem lenne bajom magammal, lehet akkor se merném belevetni magam egy "kapcsolatba".


Elég érzékeny vagyok. Tudom hogy az emberek azt mondják, hogy mindent ki kell próbálni meg tapasztalatokat kell gyűjteni és legtöbbször én is ennek a híve vagyok az élet más területein. Itt viszont úgy gondolom hogy ezek a szerelmi csalódások elég mély és fájdalmas nyomokat hagynának bennem, aminek nem tudom, hogy hosszú távon mennyire lenne jó következménye.


Egyszer volt egy barátnőm úgymond. 18 éves voltam és idegenként ismerkedtünk meg egy haverom által. Aztán később találkoztunk meg tetszettünk egymásnak. És megcsókoltam. Akkor boldog voltam, csak később nagyon megbántam. Szakítottunk és még most is valahogy szégyellem az egészet. Rosszul esik, mert nem ő lett az igazi és mégis megcsókoltam és ez olyan mély csalódás. És rosszul esik azért is, mert nagyon régen történt, 3 éve. Lehet már nem is lesz több barátnőm és együtt kell élnem ezzel az emlékkel, hogy megcsókoltam egy lányt, aztán szétmentünk. Jó persze neki már van kapcsolata meg boldog. Végülis én is eléldegélek egyedül, csak talán büszkébb lennék magamra, ha nem történik meg ez a dolog.


21f

2011. nov. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
68%
nem hiszem h neked bármi problémád lenne a pártalálással a közeljövőbe, szóval ne aggódj ez jó...
2011. nov. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
54%
Csodálkozok ezeken a kérdéseken. Kedves Kérdező, mi sugallja neked azt, hogy ez ciki? Gyakorikérdéseken se olvastam még olyat, hogy az ilyet nagyon oltogatnák. Sokkal inkább a tizenéveseket akik már fűvel fával összefeküdtek.
2011. nov. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem ciki. Személy szerint 21 évesen veszítettem el, azzal a fiúval, akit nagyon szeretek. Szánalmas az, aki ezt cikinek tartja. Úgyis fogsz majd találni egy olyan pasit, akit szeretsz és akivel megtörténik. Ettől nem kell parázni.
2011. nov. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!