Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valóban létezik a 30 éves kor...

Valóban létezik a 30 éves kor fölötti szüzesség jelenség?

Figyelt kérdés
És itt nem a vallási, egészségügyi okokból cölibátust fogadottakra gondolok, hanem akiknek egész egyszerűen nem jött össze, nem úgy alakult pedig szerették volna. Nem akarok senkit megbántani de én mindig kétkedéssel fogadom ha ilyenről hallok mert annyira nehezen tudom elképzelni ha valaki ennyi idősen még nem esik át ezen a "szakaszán" az életének. Nekem ez is hozzátartozik a felnőtté váláshoz, a komolyabb, érettebb párkapcsolatok kialakítása, a szexualitás. Ha van ilyen akkor eláruljátok hogyan és miként alakult ez így, bánjátok?
2011. nov. 24. 00:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

Legjobb helyre jöttél megkérdezni. Bár 30 év fölötti válaszadó nem lesz, 20 év feletti annál inkább.


Figyeld meg, olyan történeteket hallasz majd, elpirulsz...

2011. nov. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igazad lehet... Csak eszembe jutott és hirtelen ötlettől vezérelve kiírtam a kérdést.
2011. nov. 24. 00:13
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Jelenség.. Mintha valami természeti jelenségről beszélnél.

Igen, vannak 30 éves szűz emberek, én mondjuk nem ismerek egyet se, de ismerősöktől hallottam, hót hétköznapi emberek, nem kirívóan csúnyák, vagy buták. Rejtély, miért alakult így. De majd talán valaki megossza veled személyes történetét.

2011. nov. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Bányarémek között nem ritka. Egyéb esetben csak a mesékben.
2011. nov. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én igaz még "csak" 27 vagyok, de még sajnos nem jött össze. Mackós és szőrös pasas vagyok, bár az arcom állítólag nem annyira katasztrófa. Eddig az összes lánynak/nőnek akinél vettem a bátorságot hogy bepróbálkozzak nem igazán jöttem be. És alapból visszahúzódóbb, zárkózottabb ember vagyok. Tinikoromban nem voltak barátaim, a menőbbek engem cseszegettek. Középiskolában se lettek igazán, ráadásul férfias szakmát tanultam és egy darab lány nem járt a suliba. Később lettek barátaim, de lány barátaim soha nem voltak, igazából ismerőseim se nagyon. Húszéves koromra is csak pár sikertelen próbálkozásom volt. Emiatt az önbizalmam zéróra redukálódott. Miután szakmát szereztem szerencsére találtam normális munkát, de ott is csak férfiakkal találkozom. Sosem voltam egy bulizós alkat, így huszonéves koromra ráadásul a barátaim sem nagyon érnek rá, ami érthető hiszen már saját családjuk vagy komoly párkapcsolatuk is van. És ahogy telnek az évek egyre bátortalanabb és félénkebb lettem. Szóval rám is a negyven éves szűz sorsa vár azzal a különbséggel, hogy az élet nem egy happy enddel végződő amcsi film.
2011. nov. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Utolsó, várjuk ki a végét.

Én hiszem, hogy egyszer te is megtalálod a hozzád illő nőt, akkor, amikor nem is számítasz rá.

2011. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Érdekes mindenesetre ez a dolog.
2011. nov. 24. 11:37
 8/21 anonim ***** válasza:
Még 100 év feletti jelenség is van nyugi! Amúgy ez nem jelenség hanem az illetők magánügye.
2011. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Én ismerek ilyent, ő az anyjával él még mindig, ugyanakkor kedves, vicces, jófej ember (férfi)
2011. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen, a magánügye, de tudtommal ezen az oldalon nem nagyon vannak tabu témák, miért pont ezt ne lehetne megkérdezni? Írtam hogy nem bántani szeretnék senkit csak kíváncsi vagyok.
2011. nov. 24. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!