Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ilyen gyerekesek és...

Miért ilyen gyerekesek és éretlenek a 18 év fölötti szűz fiúk?

Figyelt kérdés

Sírnak mindig h senkinek nem kellenek azt nem tesznek semmit csak a nő a hibás.

Én is régebben azt mondtam h nincs egy rendes csaj, de rájöttem h bennem van a hiba, meg ilyen lelki gondok miatt nem volt baratnôm, de én legalább nem sírtam h nem kellek senkinek...

Fel kellene nőni skacok és magatokban keresni a hibát nem sírni, a csajok gyűlölik a sírós palikat, meg mi jogon bantjatok a csajokat? Rengeteg rendes csaj van csak körül kellene nézni és látni nem sírni...

20/F és szűz(de legalább mar megszűntek a lelki gondjaim)


2011. dec. 12. 18:35
1 2
 1/20 Ezio Auditore d. F. válasza:
Most őszintén, erre milyen választ vársz?
2011. dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Köszönjük, Emese.
2011. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Neked tudnod kéne a választ hiszen te is az vagy. :D
2011. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Egyébként nem ciki hogy 18 évesen szűz valaki, inkább mint, hogy 13-14 évesen megkúrassa magát...szerintem.
2011. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Jahh csak én lelki gondok miatt vagyok, és nem a csajokat hibáztatom meg nem sírok...
2011. dec. 12. 18:41
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Mert mi, csúnya srácok hiába teszünk bármit, nem fogunk kelleni senkinek, így mást nem tudunk tenni, csak siránkozni. Mondjuk én nem vagyok szűz, de ez kb. csodával határos dolog.
2011. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Annyi a gond, hogy vannak olyan emberek akik túl sokat agyalnak a világon. Általában az intelligenciával és józan gondolkodással párosul. Vannak akik egyszerűen csak nem értik azt, ami körülöttük folyik + tönkretett gyermekkor, amit az ember haláláig a hátán hordoz tudat alatt. Nem olyan egyszerű ám gyökeresen megváltozni. Szerencsére lányból is van ilyen. Annyi az egész, hogy nekik meg kell találniuk egymást és nem görcsösen erőltetni, hogy "márpedig gáz ha nincs csajom/pasim, fel KELL szedjek egyet" Aztán ha ez nem jön be, hát kérem szépen...minden játéknak vannak vesztesei....
2011. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
asdasdasd
2011. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igazából nem értem mi értelme volt ezt a kérdést feltenni.
2011. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Az én gyermekkorom sem volt könnyű meg mondom lelki gondjaim voltak és tudom h csak én vagyok a felelős h nincs baratnôm... Nehogy mar a csak legyen a hibás... Meg nem kell itt gyökeres változás, csak fel kellene ismerni végre a hibaitokat meg a balfaxsagotokat és nem a csajokat hibáztatni...

Érdekes hány ocsmány palinak van jó nője...

2011. dec. 12. 18:49
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!