Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek annak, hogy a mai lányok 13-14 évesen vesztik el a szüzességüket? Nem veszik észre, hogy mekkora hülyeséget csinálnak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 11:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%

szerintem ez a kérdés eléggé egyoldalú. önmagában még nem hülyeség a dolog, csak ha hülyén csinálják. nem igazán kortól függ. másrészt nem értem, hogy a kérdés miért van kihegyezve csak a lányokra. mi van a 13-14 éves fiúkkal? szerinted az akár már felnőtt férfiak viselkedési és szexuális kultúráját nézve, azzal minden rendben van, hogy ha ők csinálják ezt 13-14 évesen?

nincs nemi megoszlás a hülyeségben, a fiúk éppúgy elcseszik - és sokan mégse tanulják meg, hogyan is működnek a dolgok, egész életükben 13 éves szinten maradnak szexuálisan.

2009. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy meg nem tudom, hogy miért kell azokat "lehülyézni", akikhez semmi közöd nincs. Minden ember magában egy önálló személy, aki felelős a cselekedeteiért, szóval mindenki a legjobb belátása szerint cselekszik, amit aztán lehet, hogy később megbán. De nem értem, hogy mi értelme ilyen kérdést feltenni, ugyanis ez téged miben érint, hogy egy tizenéves mikor veszíti el ? Ha te nem ilyen vagy, akkor nem ilyen vagy....ennyi...
2009. máj. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
Egy 13 éves ember még gyerek szerintem. Őérte még felelős a szülője. Nem tudom, a mai világban hogyan lehet hogy 13-14 éves lányok már análisan szexelnek pl. Ilyenkor apa-anya hol van?
2009. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
31%

Miért is csinálnak hülyeséget? Én inkább örülök, hogy bizonyos nagy vallások szüzesség kultusza végre megszűnik.


A tudósok a mai napig nem tudták megmondani, hogy a szűzhártya milyen célt szolgálhatott, és amit az ember nem ért, az köré misztikumot sző.


A szex az egy jó dolog, ha már a teste képes elviselni és védekezik, akkor miért ne? Tudtad, hogy a szex az egyetlen dolog, ami regenerálja az idegsejteket?

2009. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
40%

13évesen még gyerek felfogás a modern kor vívmánya, más időkben ez a korosztály már aktív része volt a társadalomnak, minden téren.


A szexualitás egy hormonális változás következménye, aminek egyik kísérő jelensége a szerelem, vonzalom, ezen kívül pusztán testi dolog, amit mindenki élvezettel végez!!! Ezek után hol csinál hülyeséget? Persze ott, ha teherbe esik, AIDSes lesz, felveszik az aktust és piacra dobják... De szerinted kedves kérdező, minden 13éves így viselkedik? Mert hála égnek nem!

A korosztályoknak a saját házuk táján kéne sepergetni, nem pedig egymást piszkálni. Az idősebbek nem leugatni a fiatalabbakat, és fordítva. A szexualitás a családokon belüli probléma maradjon, mint generációk közötti eltérés. Igen is a szülők nyugodtan leülhetnek fiaikkal, lányaikkal, és elbeszélgethetnek a világ dolgairól, adhatnak tanácsot, és konkrét dolgokat felvilágosításokat.

MINDIG húzz óvszert fiam... nem csak a azért védekezzetek felkiáltás................


Kedves kérdező, mert neked nem tetszik ez, így jártál! Ha nem így érzel, te úgysem így teszel, ha meg csak úgy prédikálsz, rosszul teszed.


Egy felnőtt anya véleménye

2009. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
19%

Evolúciós fejlődés eredménye, hogy ma egy 14 éves lány olyan fejlettségi szinten van, mint 500 éve egy 18 éves.


Ha veszed a fáradtságot és megnézel 1-2 táblázatot, hogy milyen korban mestruálnak pl. a fiatal lányok először most és 100 éve akkor látod a tendenciát.


Ennyi a lényeg.

2009. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
59%

francokat ennyi a lényeg. A baj, hogy a degenerált abberált társadalom azt löki a tv-ben a neten meg mindnehol, hogy szex-szex-szex-szex. Ha kicsi a melled szar vagy, ha kicsi a farkad akkor is, ha nem keféltél még 16évesen akkor lúzer vagy. ezt nevelik a gyerekbe, és vannak olyan degenerált szülőnek nem való emberek, akik így bsszák el a fattyaikat. Kb ennyi a lényeg.


Amelyik "anya" szerint ez normális, az szégyelje magát. Annak jobb lett volna ha gumit használ.


Nem kell félreérteni, nem vagyok egy 60éves szűz aggastyán aki mindenbe beleköt. 24éves srác vagyok, szeretem a szexet, nem azzal van a bajom. Hanem a mai felfogással.


ennyi.

2009. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
15%
énis 14 voltam amikor elvesztettem, és egyáltalán nem érzem úgy h hülyeség lett volna. most 18 évesen teljesen egészséges szexuális életem van, egy barátom akit nagyon szeretek, stb stb... nem lettem se terhes, se beteg, nincsenek pszichológiai gondjaim, semmi bajom attól h akkor kezdtem. És h hol volt anyuci, apuci? egy emelettel lejjeb békésen szunyókáltak annak tudatában h én mit teszek;)
2009. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Igen, elismerem, hogy kicsit elfogult vagyok ebben a témában. Utólag is elnézést kérek attól, akit megbántottam, vagy akármi. Valójában arra gondolta, hogy egészségügyileg lehet-e belőle később probléma. Pl a szexuális életükkel, vagy bármi. Azért köszönöm a véleményeket.
2009. máj. 18. 14:49
 10/28 anonim ***** válasza:
78%

14:32:

gratula, legyél büszke magadra meg a szüleidre.

2009. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!