Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális az, hogy a barátom...

Normális az, hogy a barátom arra akar rávenni, hogy vibrátorral vegyem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
34 éves nő vagyok, s négy éve komoly párkapcsolatom van. Tavasszal a házasságot tervezzük. De én még mindig szűz vagyok. Persze, szoktak intim együttléteink lenni, de csak orálisan történik meg a kielégülés, mert én rettentően félek, hogy fájni fog maga az aktus. Így mindig elhalasztódik. A barátom már besokallt, s azt mondja, hogy menjek, vegyek egy műfütyit, s vegyem el azzal magamnak a szüzeségem, mert ő már nem bírja tovább ezt a szivatást, amit én művelek vele. Pedig, esküszöm, nem szivatni akarom, csak egyszerűen félek, hogy fájni fog. Most mit tegyek szerintetek? Adjam ki az útját, vagy tényleg műfütyivel csináljam magamnak végig ezt az egészet. Egyébként még soha életemben nem volt orgazmusom, s nem igazán kívánom a szexet, viszont egy férfi gyöngédségére nagyon áhítozom. Kérlek, írjátok meg gondolataitokat, mert már nagyon nem tudom, hogy kihez és mihez is forduljak segítségért. Köszönöm!

2012. jan. 7. 09:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Jaaajjj.... na erre csak azt tudom mondani hogy sajnállak...

Nos megértem a pasidat is mert nem engeded neki.. ember, annyira nem fáj hogy be kéne sokkolni tőle, egy csomóan elvsztik fiatalon éés annyira nem fáj.

Én azt mondom vegyél magadon erőt és a barátoddal együtt veszítsd el mint egy hülye vibrátorral, de igaza van ha nem vele akaord akkor egy vibivel.


Mivel 34(!) vagy, és nmég szűz, szerintem itt lenne az ideje már tényleg elveszíteni, és az hogy te ettől tartasz egy kicsit - nos mindenki tart ettől de mindenki túl is esett rajta, és látod nem haltak meg :)

2012. jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért durva. Szerinted kevésbé fog fájni, akkor ha egy vibrátorral veszed el magadnak? Sokat számít, ha a párod féltő szeretete, óvása segít végig azon a "kellemetlen" pár percen. Lehet, hogy a félelmed is teljesen alaptalan, hisz rengeteg nőnek nem is fáj.
2012. jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
28%
34 évesen még szűz vagy!!
2012. jan. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
48%
??
2012. jan. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
24%
úristenem..apáca vagy vagy mi??már lenni kéne legalább egy gyerekednek!!!34 éves vagy és szűz?azért ilyet még nem hallottam.sztem dugd be magadnak a vibrit és utána két nappal lehet szexelni.húú hallod ez azért elég dúrva...én 17 évesen veszítettem el és azóta is ugyan azzal a pasival vagyok.dehogy 34 évesen ....jesszus
2012. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
51%
Te hol voltál eddig? Négy éve együtt vagytok és még nem dugtatok? Szegény párod! Bár ő sem lehet semmi. Hány éves? Hol éltek?
2012. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
12%
34 évesen szűz???!!! Én a párod helyében már régen elhagytalak volna!!
2012. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk szülni, hogy fogsz ha már magától a szextől is félsz?
2012. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
23%
Fú ultra ciki ilyenkor még szüznek lenni. Szerintemse fogsz már szülni de lehet hogy szexelni se!!
2012. jan. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
88%
Vegyél erőt magadon,mindenkinek fáj az első.Ne halogass,csak az első fáj a többi már kellemes lesz.Vagy lemaradsz az élet legszebb ajándékáról.
2012. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!