Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak? Nagy bajban...

Mit csináljak? Nagy bajban vagyok.

Figyelt kérdés
16 éves múltam és lefeküdtem egy pasival akit nem akárhol ismertem meg. Folyton emaileztünk és anyámék nem tudtak róla . Pont elromlott a gépük és az enyémet használták és anyám véletlenül belépett az én fiókomba és megtalálta a levelezésünket. Hatalmas fejmosást kaptam és nem mehetek 3 hónapig sehová. Ráadásul félek is, hogy nem fog megjönni, de védekeztünk. Mit tegyek, hogy anyámék ne kezeljenek ilyen rosszul?
2012. jan. 16. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne szexelj és akkor nem csinálják ezt. Majd ezt akkor érted meg ha lesz egy hasonló korú lányod
2012. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
gratulálok megérdemelnéd ha terhes lennél.
2012. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Vallj be nekik mindent!Beszélj velük többet. Mond el nekik milyen volt az első.
2012. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Almás pitét mert azt szeretem :D
2012. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

kellett ez neked

és még nem is kaptál nagy büntetést

Fiatalság badarság

2012. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Dögi ***** válasza:
Néha a b@szásnak is van ára, főleg ha üres fejjel csinálják 12-16 évesen. így jártál.
2012. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
a kérdésemre szeretnék választ kapni nem arra, hogy nem jól tettem... Remélem érthető..
2012. jan. 16. 18:42
 8/15 anonim ***** válasza:

Sztem változtass jelszót! :) Amúgy meg mondd meg az ősöknek, hogy 16 elmúltál, és tombolnak a hormonok. Egyszerűen nem tudsz ez ellen tenni. Jobb nekik is ha együttműködnek, különben további konfliktusok várhatók.

Ha védekeztetek miért félsz, hogy nem fog megjönni?

2012. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hogyan kezeljenek? 16 éves gyerekként lefeküdtél egy pasival,akivel még csak nem is jársz, 13-16 évesen korai a szex,tudod mit tegyél,térj észhez,ne szexelj idegen pasikkal,és vegyél egy tesztet az aktus után két héttel,és örülj,hogy csak ennyi a büntetésed
2012. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy. Mit vársz h majd gyerekként ha idegen pasikkal szexelsz akkor felnottként fognak kezelni. Viselkejd úgy mint egy igazi felnott és akkor ok is máshogy fognak viszonyúlni. És am igaz: Majd rájossz miért ilyenek ha neked is lesz egy hasonló korú lányod aki ilyeneket csinál
2012. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!