Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Baj ha egy prostival vetetem...

Baj ha egy prostival vetetem el a szüzessegem? Már nagyon szeretnék sexelni.21 éves fiu.

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 21:11
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
94%
az elsőre mindenki emlékszik.... szerintem előnyösebb egy barátnő. jobb hozzá kötődni mint egy prostihoz
2009. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
várd ki az igazit. lehet , hogy lefekszel egy prostival rá egy hétre megismered életed szerelmét utána meg bánhatod:(
2009. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Hát nekem biztos nem kéne olyan pasi, aki 1 prostival vagy ribivel bújt először ágyba.
2009. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%
Gyáz. Esetleg ÁLJ FEL A SZÁMÍTÓGÉP ELŐL, és keress egy barátnőt...
2009. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%

Sietsz valahova???Lemaradsz valamiről???Van egy lány,aki csak Rád vágyik!!!Találd meg!!!

És ezt 10 prosti sem pótolja.

2009. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
nene semmiképp megfogod bánni és más egy prosti mint egy barátnő
2009. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Rossz üzlet, hidd el.. Nem jó dolog a szűzességet nemibetegségre cserélni. Persze nem garantált, de megvan az esély rá. Járj társaságba, barátkozz és ismerkedj, találj magadnak barátnőt, ne prostival feküdj össze!
2009. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem éri meg, ez egy férfinak megalázó, fizetnél a szexért amikor megkaphatod ingyen? Inkább keress magadnak egy csini lányt, ismerkedj!!!
2009. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
56%

Hát 21 évesen már nem. Max nem fogsz vele dicsekedni, vagy a dicsekvésből kihagyod, hogy egy prosti csaj vette el a szüzességed. Amiben igazából semmi sincs, de csak a tudatlanok tartják ezt bajnak.

Prostinál kb 20 ezerért 1 óra alatt mindent megkapsz. Azt csinálsz vele amit akarsz, és ő azt csináld veled amit te akarsz. Neten hírdetik magukat, válaszd ki a legszebbet, vagy amelyik neked a legjobban tetszik, esetleg olvass róla beszámolókat, aztán hívd fel, jelentkezz be, aztán hadszóljon. Ajámlom, hogy olyanhoz menj, akiről jó vélemény van, és nem pénzsóvár. Igazából ajánlom is hogy örömleánykához menj. Tapasztalt, és hihetetlenül jó lesz az első, ha egy olyan csajjal leszel. Nem betegek, nem écesek, nem fertőznek, de a gumit megkövetelik hogy húzd fel, ők is vigyáznak magukra, te is vigyázz magadra.

Ha van egy kis felesleges pénzed, akkor ne tétovázz, irány egy gyönyörű csaj :)

Én már voltam, tehát tapasztalatból mondom. Nyáron szerintem megyek ismét, mert nagyon jó :)

2009. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Ne tedd, lemaradsz a lényegről.
2009. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!