Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » én egy 16 éves lány vagyok,...

én egy 16 éves lány vagyok, ha már vibrátorral próbáltam akkor fájni fog az első szeretkezésem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 13:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
először is mit próbáltál vibrátorral?
2012. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
felnyomtam
2012. febr. 26. 13:08
 3/19 anonim ***** válasza:
Mekkora volt az a bivrátor és meddig nyomtad fel?
2012. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
az f@szfüggő is, hogy mennyire fáj vagy sem. hallottam már olyat is, hogy valakinek nem fájt egyáltalán.
2012. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%

Nem mondhatod azt se h az az első mert már nem vagy szűz.

Jézusom. a mi időnkben még előbb igazi volt bennünk nem türelmetlenkedtünk és vettünk műt. Pedig annyira nem vagyok öreg

22

2012. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

A francokat nem szűz... A szüzesség nem a szűzhártyán múlik. Amíg nem volt benned broki, aggig szűz vagy.

Kérdésedre a válasz: kisebb az esélye, hogy fájni fog.

2012. febr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 rgyiqc válasza:
79%

Remélem nem fog fájni...

Csak egy kis óvatos komment az "öregeknek", hogy ne lepődjenek meg korunk inkább testileg, semmint erkölcsileg fejlett fiataljain:

Tudom, ha a fenekét vagy a száját használta csak közösülésre, az sem jelenti, hogy ne lenne szűz! Sőt ha csak a barátjának engedi a "hagyományos" hüvelyi szexet és a többieket csak a szályával vagy a végbelével kényezteti az nem is megcsalás!

2012. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 rgyiqc válasza:
48%

Remélem nem fog fájni...

Csak egy kis óvatos komment az "öregeknek", hogy ne lepődjenek meg korunk inkább testileg, semmint erkölcsileg fejlett fiataljain:

Tudom, ha a fenekét vagy a száját használta csak közösülésre, az sem jelenti, hogy ne lenne szűz! Sőt ha csak a barátjának engedi a "hagyományos" hüvelyi szexet és a többieket csak a szájával vagy a végbelével kényezteti az nem is megcsalás!

2012. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
mekkora a műfasz átmérője? és meddig nyomtad fel. ettől a kettőtől függ.
2012. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Tesztelhetjük
2012. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!