Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek rólam?

Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

20f vagyok, és annyira válogatós, hogy még eddig az összes lányt elhesegettem, mindenféle indok miatt. Én nem csak "csajozni" akarok, hanem a nagy Ő-t keresem, és ezért tudom, hogy "mit keresek". Sokan lehülyéztek már emiatt, de nem vettem a szívemre, mert tudom mi az oka az ilyen emberek mondatainak. Szóval mi a véleményetek rólam?

(jah inkább egyedül haljak meg, mintsemhogy egy hátrányos kapcsolatba menjek bele. Én tudom, hogy tudok szeretni, őszintén, odaadóan, és hűségesen. Figyelmes vagyok, és kedves, meg bla bla... tényleg tudom magamról, hogy sok jó tulajdonságom van, amit egy hosszútávú kapcsolat "élvezne". De az egyetlen (talán)rossz dolog, pont ez a "túl magasra tettem a lécet".

Vélemények?



2012. ápr. 9. 09:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem normális,én is ilyen vagyok. Egyszerüen ,ha nem olyan a lány,vagy nem úgy gondolkozik,ahogy én elgondolom,akkor nincs keresnivalója. Egyszerüen vannak tulajdonságok,vagy valami viselkedés,ami undort vált ki belőlem,és kedvelhetem akármennyire is,nálam nemsok esélye van.


Bár én annyival vagyok szerencsésebb mint te,hogy én megtaláltam a tökéletes lányt :)

17/F

2012. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az h még nem talált rád az igaz szerelem,vagy csak nem éred be akárkivel,esetleg gyáva vagy belemenni egy kapcsolatba ha megtetszik egy lány,és így próbálod magad megnyugtatni,h nem is lett volna jó. Talán korábban nagyot csalódtál valakiben. Szerintem ha magadon nem változtatsz,akkor várhatod a nagy Ő-t ,nem fog jönni...
2012. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Az,hogy ritka kincs vagy!:D

Sokkal több eszed van,mint a többség férfi nemnek.Szerintem se add le a szintet,és meg lesz a jutalmad.

16/L

2012. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
*meglesz
2012. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
A vélemény,hogy hála Istennek önbizalomhiányban nem szenvedsz.Próbálj meg nem csak az általad felállított határokon belül párt választani.Ismerkedj mindenkivel.Veszíteni valód nincs,csak nyerhetsz:tapasztalatokat,ami az eddig kialakult képedet még inkább pozitív irányba formálja ill. gazdagít mire eljön akit szeretnél.26n
2012. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 amélia válasza:

Vélemények?

Az, hogy olyasmi felfogású vagy ilyen téren, mint én..

Lelkitársat szeretnék találni, de azért egy minimális elvárásom van a külsejével is+ jó lenn ha vallásos is lenne valamennyire az illető..

Csak az a baj, hogy nem is igazán járok olyan helyre, ahol ilyesmi fiúkkal találkozhatnék..

20l

2012. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 amélia válasza:
de amúgy most miért nem locsolkodni vagy?:D
2012. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 lila nyuszi ***** válasza:

Jó ez, hogy magasan van a léc, de szerintem esélyt adhatnál, legalább egy kicsit elbeszélgethetnél a lányokkal mielőtt elhessegeted őket. Talán valaki teljesen más, mint amit gondolsz róla.


20/N

2012. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

első: jó neked! :)

második: inkább meghalok, minthogy megalkudjak a "kapufával"... én gólt akarok :D

harmadik: remélem igazad lesz! :)

ötödik: ismerkedek én mindenféle emberrel, de amikor látom a "buktatóit" a cselekedeteinek, akkor elrettenek, mert én nem akarok "lelki szemetesláda" lenni. :\

hatodik: A vallás, és a hit nem ugyanaz! :) a vallásos fiúkkal több baj van, mint a nem vallásosakkal! :) hiddel ;)

(locsolkodni idiótaság ;) )

nyolcadik: Esélyt adok nekik, csak még ők nem tudják, hogy én már "döntöttem". :) én nem zsűri vagyok, hanem csak egy srác, aki válogat. :D ha kiesik, mert olyan dolgot látok, ami nem tetszik, akkor már tudom is, mennyire vegyem komolyan a leányt. :\ :)

2012. ápr. 9. 12:23
 10/19 anonim válasza:
Szerintem igazad van. Az a benyomásom, hogy az emberek általában sekélyesek és erősen kapcsolatfüggők. Képesek csak azért járni valakivel (valójában szinte akárkivel, csak üssön meg egy minimális szintet)hogy ne legyenek egyedül. Szóval véleményem szerint; nincs veled semmi baj, egyszerűen csak kifejlett személyiséged van.
2012. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!