Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ezt értékelné egy lány?

Ezt értékelné egy lány?

Figyelt kérdés
20 éves egyetemista srác vagyok úgy az élet minden területén elég jól mennek a dolgaim.(sport,suli stb.) Még soha nem volt barátnőm, és soha nem voltam nővel. Igazándiból én mindig egy igényes,okos,csinos lányra vártam. Eddig nem is csajoztam,mert igazából nem volt igényem rá. Balf.sznak nem titulálnám magam,meg csúnyának sem.Lányok ti ezt pozitívumként értékelitek? Én szerintem már több lányt is megkaphattam volna, de nem tettem. Intelligens válaszokat előre is köszönöm!Kort is ha lehet! 20/f

2012. jún. 7. 18:16
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim válasza:

Nincs ebben rossz, de nem is vágytál még barátnőre?

20L

2012. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
80%
Azt már nem értékelné, hogy itt teszel fel kérdést.
2012. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
hát úgy vágytam volna, de a korombeli lányok olyan "hülyécskék" voltak eddig, most az egyetemen azért vannak olyanok akik sokkal jobban tetszenek:)
2012. jún. 7. 18:19
 4/52 anonim ***** válasza:
81%
Nincs ebben rossz :)
2012. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
és a vallásossághoz mit szóltok? nem vagyok egy szentfazék típus vasárnaponként szüleimmel elmegyek és nagyjából így le is rendezem a dolgot. ehhez a mai lányok mit szólnak?
2012. jún. 7. 18:21
 6/52 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van ez így :D Bár a vallásosakat általában nem szeretem azért mert eddig szinte csak olyanokkal találkoztam, akik utálják azokat, akiknek más a vallásuk. Ez a tipikus "ha nem ebben hiszel a pokolra jutsz" felfogás amit utálok. Ha ez nincs, akkor nem nagy probléma :D 24/L
2012. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
amit a kérdésben leírtál azzal semmi baj :) én örülnék neki. és a vallásosággal sincs semmi baj, főleg ha csak lerendezed a vasárnapi misét. de ha úgy élnél,ahogy azt megköveteli egy x vallás, mint pár kedves imserősőm, és elvárnád tőlem is, akkor nem lennék elragadtattva,mivel én nem vagyok vallásos, és nekem ez túl sok lenne. de ez én vagyok, és engem nem zavarna az a kis templomosdi, csak akkor, ha magaddal ráncigálnál engem is:D
2012. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
hát én nem vagyok ilyen, de pl elkísérnéd a barátodat vasárnaponként misére?
2012. jún. 7. 18:27
 9/52 A kérdező kommentje:
azért elég lazán kezelem ezt a kérdést,csak már nagyon hozzászoktam ehhez a dologhoz, meg azért jó az embernek kicsit kikapcsolni
2012. jún. 7. 18:28
 10/52 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon szépen kéri, maximum karácsonykor...de mint már írtam, nem minden lány ilyen, mármint hogy nem vallásos, tehát ezért ne mondj le elveidről :)
2012. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!