Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Földugtam magamnak 3 ujjamat....

Földugtam magamnak 3 ujjamat. A mutatót, a középsőt, és a gyűrűset. Eléggé kitágítottam magamat annyira, hogy az első szeretkezésem ne fájjon annyira? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Vagy ez nem így működik? Segítsetek... (amikor "felnyúltam" magamnak nem fájt annyira, de ha ki-be mozgattam volna lehet fájt volna..) Kérlek ne nézzetek hülyének, és ne oktassatok ki, hogy ilyet "megmertem" kérdezni , de ha ez az oldal nem erről szól, akkor miről? köszi előre is a válaszokat.
2009. júl. 4. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Egy alkalomtól nem fog így működni. Többször kell csinálnod ahhoz, hogy megfelelően kitágulj és így sem garantált, hogy nem fog fájni a pároddal. Meg jól el is kell, hogy lazulj és ne gondolj a fájdalomra.
2009. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Vitatkoznék az első válaszadóval. Több alkalomtól sem fog kitágulni. Nagyon sokszor kell ahhoz tágítani, hogy észrevehetően tágabb legyen, hosszú hónapokig és 3 ujj nem elég hozzá.


DE! Nem kell kitágítani! Az első mindig fájni szokott picit, de egy türelmes partnerrel nagyon jó lehet és nem kell tőle félni. Nem kell tágítani, nem kell igazán rákészülni, csak finoman és óvatosan csinálni. Játszatok egymással és legyetek nagyon finomak és óvatosak.


Hidd el, jó lesz, csak legyetek egymással türelmesek!


F/32

2009. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Én nem tudok róla, h. ujjakkal kéne tágítani ahhoz, h. ne fájjon. Akitől ezt hallottad, az egy orbitális barom lehetett. Ugyanis az magától is képes kitágulni óriásira, különben nem férne ki rajta a gyerek. Hidd el nekem, h. jobb,ha békén hagyod, különben vmi bajod lesz. Persze dugdoshaotd az ujjadat maszturbáció céljából, mert az nem árt, de ne erőltesd a tágulást, mert tágul az magától!
2009. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

szia, 16éves lány vagyok, én évekig "tágitottam magam" nem tágítás szempontjábol, hanem maszti:) nah és nekem az első szex, sőt a második is nagyon fájt(harmadikról azért nem írok,mert még nem volt:) )


tehát ezzel azt akartam mondani hogy attól nem fogsz kitágulni, még ha sokszor csinálod akkor se.

2009. júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én soha életemben nem dugtam fel magamnak semmit, se az ujjamat, se mást, és mégse fájt az első egyáltalán, és nem is véreztem. Ez teljesen változó, hogy kinek fáj és kinek nem, nem lehet megmondani abból, hogy hány ujjadat dugtad már fel.
2009. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
(előző vagyok, nem megijeszteni akartalak azzal h nagyon fog fájni, csak én nem önszántamból veszítettem el..nekem ezért is fájhatott még inkább..)
2009. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
bocsi előző előtti voltam:D közbe írtak xD
2009. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. azért kérdeztem, hogy fájni fog e akkor is, ha sokat ujjazom magamat, mert azt hallottam hogyha szűk vagyok akkor sokkal jobban fog fájni.. :S
2009. júl. 4. 21:16
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a 3. válaszadó vagyok ismét. Figyelj, olyan nincs, h. túl szűk. Asszem, te nem vagy eléggé felvilágosítva. A hüvely rugalmas. Alapállapotban szűk, ha átmegy rajta vmi, akkor kitágul, utána visszaszűkül. Amikor a párod belédhatol, magától kitágul, miután kijött belőled, magától visszaszűkül. Érted végre?
2009. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
igen köszönöm. és olyan sincsen hogy nem fér be?
2009. júl. 4. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!