Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Manapság kevés a 18év körüli...

Manapság kevés a 18év körüli szűz lány? (a lényeg lenn)

Figyelt kérdés
Van itt ilyen? A tapasztalatom az hogy már nagyon sok fiatal lány nem szűz.Az oké hogy férfiak pl én is menő dolognak tartottuk hogy minnél előbb veszítsük el na de a lányok is már ez tiszta szégyen szerintem :/(lehet egy fiútól sem szép..) csak én látom úgy hogy jobban meg kéne becsülni az ilyen lányokat és hogy igazi kincs az a lány amelyik szerelemből csinálta először és nem egy buliban amelyik először bemutat a szüleinek mielőtt lefeküdne veled.Régen én is ilyen lányokat tartottam jó csajnak akiket 2 feles után ágyba lehetett vinni de már most 19évesen kezdem belátni hogy rohadtul benéztem az egészet.Teljesen hibás értékrendem volt.És nagyon sokunknak az van. 19/f

2012. jún. 17. 22:37
1 2 3
 11/25 Dionsyia ***** válasza:

Igen. Azon múlik, milyen tartása, és erős akarata van a lánynak amikor odakerül, hogy elveszthetné. Ha befolyásolható, és erősebb benne a birkaszellem, hogy menjen mások után és hogy a barátnőknek mgfeleljen, akkor beadja a derekát idejekorán. H viszont nem törődik azzal, mit mondanak mások és a józan eszére meg a szívére hallgat, nem fog csalódni.


Egy idős nagymama mondta: Mindegy, kivel fekszel le elsőre, de az a lényeg, hogy szeresd.

2012. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
39%

Miért akarják megszabni másoknak azt,hogy hogyan éljenek,gondolkodjanak?

Miért akarják onkényesen eldonteni azt,hogy mi számít helyesnek vagy helytelennek?

Miért akarják ráeroltetni másra a saját elképzeléseiket?


Ha egy lány bevallja,hogy szereti a szexet,és tobb pasival is lefekudt már,akkor rogton r.bancnak bélyegzik.


Senkinek semmi koze hozzá,hogy ki,kivel,hol,mikor,mennyit sexel.

Senkinek nincs joga elítélni a másikat ezért,foleg akkor,ha az nem ártott neki.

Szerintem sexeljen mindenki annyit,amennyi jól esik neki.

Sok fiú ribancnak nevezi azokat a lányokat,akik nem fogják vissza a vágyaikat-bár nem tudom,hogy ezzel kinek ártanak,kozben meg az rendben van,ha ok dugnak meg mindent ami mozog.Akkor oket minek kéne nevezni?Hímringyónak?

Vagy csak azért ribancozzák le oket,mert veluk nem akarnak lefekudni.

Mindenkinek szíve joga eldonteni,hogy hány pasival vagy novel sexel,és senkinek nincs joga sérto jelzoket akasztani rá.

De persze szólás szabadság van,mindenki azt mond,amit akar.

Csak nem értem,miért foglalkozik valaki mások sexuális életével vagy azzal,hogy mit csinál a másik.

Miért tesz fel valaki olyan kérdéseket,amiben ribancnak bélyegzi a normális vérboségu lányokat csak azért,mert neki nem jon ossze a dugás egy ilyen lányokkal,és úgy próbálja kompenzálni,hogy lekezeloen beszél roluk.


Aki ler.bancoz másokat,az vagy egy megrogzott vallásos, rusnya,irigykedo,frigid,b.szatlan fapina,vagy egy komplexusos,kielégítetlen,férfi,aki azért nem mer a szexben jártasabb nokkel kezdeni,és azért r.bancozza le oket,mert fél,hogy kiderul,mennyire toketlen.

Az ilyeneknek az a bajuk,hogy kimaradnak a szórásból.

Ha nem akar,ne szexeljen,akkor,amikor kedve tartja,de ne ítéljen el másokat,azért,mert nem úgy élnek,gondolkodnak,mint o.


Mi az,hogy hibás értékrend?Te akarod eldonteni,hogy kinek milyen legyen az értékrendje?Te akarod megszabni,hogy mi a helyes,és mi nem?


Hagyd,hogy a másik úgy élje az életét,ahogy o akarja.És,ha nem tetszik keruld el oket,és keress olyanokat,akik a te értékrendednek megfelelnek.


Minek kell úgy tenni,mintha a szuzesség valami felbecsulhetetlen érték lenne?Mennyivel ér tobbet egy szuzlány egy olyannál aki már nem szuz?

2012. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
2012. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Húsz éves vagyok és még mindig szűz, barátommal 6 hónapja vagyunk együtt, szóval remélem nemsokára megtörténik a szeretkezés.
2012. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én 19 éves szűz lány vagyok, és szivatnak is miatta, hogy mikor akarom már elveszteni, meg hülyeség az igazira várni, de egyelőre lepereg rólam a sértegetés.
2012. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
mivan rád is sokat mondták ?:D te beszélsz a bántásról mikor támadó jellegel léptél fel, mások ellen pl: "rusnya,irigykedo,frigid,b.szatlan fapina" ha velem van bajod vagy a kérdésemmel csak nyíltan tabuk nélkül csak keményen NEKEM de másokat ne vegyél bele :D "Miért tesz fel valaki olyan kérdéseket,amiben ribancnak bélyegzi a normális vérboségu lányokat csak azért,mert neki nem jon ossze a dugás egy ilyen lányokkal,és úgy próbálja kompenzálni,hogy lekezeloen beszél roluk." :nagyon el vagy tévedve szerintem.Az ilyen lányokkal az a baj hogy a szexen kívül semmi más örömöd nincs bennük,soha nem éreztem egy ilyen lánnyal boldognak magam.Nekem is ez jött be régen de mára változtak a nézeteim.Szülők előtt nem túlzott büszkeség dicsekedni egy ribancal sem mások előtt.Menjetek állatkertbe moziba,bulizni vagy romantikázni,ez sem az igazi egy ilyen lánnyal.Nem vagyok sem prűd ha ismernél tudnád :D sem vallásos csak bele gondoltam hogy egy rendes lány aki mondjuk buliban nem 35palival smárol és nem fekszik le minden jött ment alja emberrel 100xor többet ér a szememben és őket nevezem nőknek mert van bennük tartás.Ja és ha egyszer lesznek gyerekeim azt szeretném ha egy NŐ lenne az anyjuk aki gondoskodik róluk akivel én is jól érzem magam és boldogok vagyunk nem pedig egy útszéli aki magára sem képes vigyázni.(ez még odébb van) Ezek a lányok nem becsülik önmaguk nem értékelik a nőiességet nem értékelnek semmit az életükben vagy önmagukban és ezek után mások sem fogják hidd el... bár még fiatal vagyok sok dolgot láttam tapasztaltam .A Bizalom egy ilyen lány fele pedig nevetséges buta gondolat lenne.Ja és még valami az hogy valaki nem szűz nem baj nem is mondtam de a mértékek azért igen is számítanak, na meg az hogy mára divat lett hogy elférfiasodtak a nők.Ja és nem én nézem le kezelem le megteszik ezt ők magukkal én meg csak látom a valóságot. Nem akarom én megszabni senkinek sem hogy éljen ő életük ő döntésük csak sajnálom szánom őket mert egy sem volt boldog igazán és azok után nem tudom kinek fognak kelleni ki fog bennük megbízni és szeretni őket ő döntésük de egyet se láttam aki igazán boldog lett volna ezzel az életmódjával és kínkeservesen szomjaztak a szeretetre legbelül amit talán soha életükben nem kaptak meg igazán..... AZ UTOLSÓNAK: 19éves lány üzenem neked hidd el megéri várni legyen benned mindig tartás ne add magad könnyen nem miattam vagy másokért hanem magad miatt legyen büszkeséged légy igazi nő ne egy kézről kézre adott szexuális tárgy,és cikizhetnek ezért sz*rd le.
2012. jún. 18. 21:41
 17/25 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van! :) Végre egy értelmes gondolkodású férfi!
2012. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Hanariko ***** válasza:
88%
12. válaszoló, az utolsó mondatodra reagálnék. Elvileg nem ér sokkal sokkal többet egy szűz lány, DE ma már sajnos értéknek számít és oké hogy ne hordjunk le másokat, de könyörgöm milyen vislekedés az, hogy már 13 évesen az abortuszán meg lehetséges terhességén aggódik? Nekem nem árt, ez igaz, nem húzom föl magam rajta élje az életét. Csak ezek miatt lett ma már érték a szüzesség, mert az (jobb esetben) utal egy jellemre, megbízhatóságra, megfontoltságra, ÉRTELEMRE.
2012. jún. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Hanariko ***** válasza:

jah és mielőtt beleköt valaki: nem azt akartam mondani, hogy aki nem szűz 18 évesen az hülye, ribi... mert lehet hogy 7 évesen lefeküdt kétszer a barátjával azt bumm! ennyi. vagy az is lehet persze hogy megkívánták egymást valakivel valahol és lett egy kaland. A nőknek is lehetnek kalandjaik, nem csak a pasiknak.


De aki már tiniként azért megy diszkóba (ahova be se mehetne persze) hogy szétk*rassa magát... na m1.

2012. jún. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Hanariko ***** válasza:
*lehet hogy 17 évesen (az 1-es lemaradt)
2012. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!