Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Muszáj megtennem?

Muszáj megtennem?

Figyelt kérdés

A barátommal két éve járunk és már majdnem megtörtént (én szűz vagyok, ő már nem az) nem is egyszer, de én mindig, az utolsó pillanatban visszakoztam. Tartok attól, hogy mindenképpen a számba kell vennem majd a férfiasságát és nem tudom, hogy jól fogom-e csinálni és, hogy neki jó lesz-e. Tudnátok nekem valahogy segíteni abban, hogy ez a félelmem is elmúljon?

Előre is köszönöm.



2012. jún. 25. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt semmi sem kötelező... így szájba venni sem. Másrészt meg bízz magadba :P
2012. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a lényeg az, hogy a makkjáról húzd le a bőrt, amennyire tudod, és a nyelveddel körözz a makkja körül, az a legérzékenyebb, ha a szádban van akkor is, és nézd az arcát közben, hogy mennyire élvezi, hogy mennyire boldog tőle :)
2012. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok, a barátom 20 és két éve járunk.
2012. jún. 25. 19:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem kötelező.Én 19 évesen veszítettem el a szüzességem még a kapcsolatunk elején,de az orális szex 1 évig nem volt.Úgy gondolom ahhoz mélyebb bizalom szükséges,egy bensőségesebb kapcsolat.Ma már a vőlegényem,és soha nem volt neki probléma,ha valamire még nem voltam felkészülve.Beszéld meg vele,hogy az orális szexre még nem vagy felkészülve de a többire igen,hidd ha szeret elfogadja és mivel 2 éve együtt vagytok biztosan szeret.
2012. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát belátom, néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2012. jún. 25. 20:15
 7/9 anonim válasza:
100%
a sex nem arrol szol hogy a szádba kell venni.....az csak ha akarod szádba veszed ha nem akkor nem....
2012. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem olyan nehéz én is nehezebbnek hittem a "szájba vevést" ha nem jól csinálod ő ugy is szólni fog hogy hogyan meg segíteni fog.
2012. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

en meg fiatal vagyok de mar sz*ptam. eloszor en is nagyon feltem hogy vajon milyen leszek, nem fogok-e fogazni vagy valami, de aztan osszejott. ha nem akarod nem muszaj megcsinald de az neki nagyon jo erzes, de ha megis raveszed magad adok 1-2 tanacsot

1. vedd felig a szadba, 1 kezeddel tamaszd meg lent es kicsit szivjad es a nyelveddel "simogsd"

2. 1 kezeddel tamaszd meg es nyomd le amilyen mejre csak tudod, a nyelvedet itt is hasznald


megegyszer mondom hogy nem muszaj de ha szereted megcsinalod

2012. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!