Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első alkalommal csak egy...

Az első alkalommal csak egy pózban vagy több pózban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyok együtt a barátommal és már szeretnék lefeküdni vele..,de még szűz vagyok..és mielőtt valaki azt válaszolná,hogy nem vagyok kész rá mert itt kérdezősködök az téved...csak kicsit izgulok emiatt az első alkalommal csak misszionárius pózban csináljátok végig vagy több pzban is..vagy ahogy jön magától????? (lécci értelmes válaszokat ha lehet)

2012. jún. 26. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
én először, mivel szűz vagy, azt ajánlom lovagló :) cowgirl, ha így tetszik, mert ott te irányíthatsz, nyugodtan teheted azt amit akarsz, nem kell mondanod h fáj, csak leszállsz és kész :) úgy sokkal jobb hidd el :) én először csak úgy tudtam élvezni, ha szemtől szembe voltam vele, az úgy sokkal bensőségesebb :) rem segítettem :) am a szemtől szembe, jó a misszionárius, a lovagló, ha a nyakába teszed a lábad, legyen fantáziátok :)
2012. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kutya pózban.. akkor nem fáj és jobb is :D aztán majd a lovacska póz.. misszionárus.. az.. az a legunalmasabb :D
2012. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát első alkalommal..

Hát nem vagyunk kiváncsiak a pasid méretére.. de ha nagy akkor ne lovaglóval kezd mert fájni fog (sérti a méhfalat, meg még sose volt szexuális élményed.. nehogy fájjon már az első alkalom)

2012. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kutya pózt, ne az nagyon tud fájni első alkalommal, azt tartogassátok későbbre, első voltam :)
2012. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont az nem tud fájni o.O de kinek hogy :) előtte azért 1 kicsit melegítsetek be (előjáték) gondolom azt nem kell elmagyarázni
2012. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Lovaglohoz kell a jo technika, sztem elsore semmikepp se azt.

Es szerintem a misszionarius se uncsi, foleg egy uj parosnak, akik elvileg szerelembol es vagytol futve egyesulnek :p eleg romantikus tud lenni.


Szoval sztem misszionarius, kiegszitve kis extrakkal majd, felhuzza a labad, oldalra. Es nem kell minden jo pozt elloni az elso alkalommal, legyen "izgi" a rakovetkezo alkalom is.

2012. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Misszionárius és lovagló váltogatva. Mi lovaglóban kezdtük, vagyis pár perc misszionárius után ráültem, de úgy fájt, úgyhogy visszamentünk misszionáriusba, és ott dugta be teljesen... kevésbé fájt úgy:)
2012. jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!