Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz, hogy 20 éves...

Szerintetek gáz, hogy 20 éves vagyok és még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,én is pont ugyanígy vagyok. De bennem fel se merül a kérdés,h ez gáz. Én csak azzal jönnék össze,aki bejön nekem. Nekem nem1 csaj felajánlkozott már,de mivel egyik se jött be,így maradtam szűz.
2012. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy ezt meg kell kérdezned. Miért lenne az?
2012. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hulye kerdes nem gaz, de ha belegondolsz h a 13-14 evesek is ezt kerdik es ok meg is teszik hogy menok legyenek :S de a mai vilag mar pfff cool a 13-14 es jee nem vagyok szuz duma szal majd lesz valakid akit szeretsz ed oda adod magad neki ennyi 23 F
2012. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
NEM.NEM.zsidokhoz irt levél 13:4)
2012. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a gáz, ha nincs gáz. Múltkor nekünk nem volt gáz a lakásban, aztán az édesanyám nem tudta föltenni rotyogni a krumplifőzeléket.
2012. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csaj vagy, akkor ronda vagy, ha fiú vagy, akkor lúzer vagy. Amúgy nem gáz. xD
2012. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 20:36 Akkora egy pöc.starisznya vagy, hogy hihetetlen.

Ezeket a mentalitású embereket lőném először a Dunába! Az IQ hányadosod a küszöböt se súrolja.

2x már majdnem megerőszakoltak, ezek után nem igazán nyitok férfiak felé. Társaságban is félek attól, hogy egyáltalán hozzám érjenek (kéz, váll, akármi). Így a szex téma végképp kizárt. Nagyon sokáig depressziós voltam, teli van a testem soha el nem tűnő hegekkel. Már amennyire tudok felszabadultan élem az életem, néha eljárkálok itthonról a barátaimmal - ők tudják mi a helyzet, így nem kerülök kellemetlen helyzetbe -, de idegenekkel képtelen vagyok ismerkedni. 19 éves vagyok és szerencsére még szűz.

Tudom, hogy ez még évekig így is marad. Feldolgoztam, hogy a legszebb éveimből kimaradnak a lángoló tiniszerelmek és kalandok.

2012. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!