Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tizenhét évesen még szüz...

Tizenhét évesen még szüz vagyok (fiu) es nem tudom, hogy mikor lenne érdemes elveszíteni, hogyha mások már korábban elveszítették?

Figyelt kérdés

és nem tudom hogy milyen csaj legyen az elsö, szüz vagy már tapasztalt???


pls segitsetek


2009. júl. 11. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

olyanal akit szeretsz és mindegy h szüv vagy már tapasztalt az a lényeg hogy ne csak egy jo dugás legyen hanem érezz is vmit a csaj iránt !!


vagy ez a pasiknál egyáltalán nem fontos ?????!!

2009. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
te ez nem verseny ám. Majd lefekszel valakivel ha ott lesz valaki akit szeretsz. Tök mindegy szűzzel vagy tapasztalttal veszíted el. utána úgyis belejöttök. :)
2009. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
erre nincs recept, hogy milyen legyen meg mikor. a mikorra az a lényeg, hogy késznek érezd magad rá, az meg hogy milyen a csaj? ha a barátnőd és szeretitek egymást akkor ilyen szempontból mind1 h szűz-e vagy nem.
2009. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem is csak akkor feküdj le valakivel amikor már készen érzed magad, ha már elég érett vagy, és lelkileg is fel vagy készülve.

Nem vagy sehol elkésve.

Azok akik 13-14 évesen már el vesztik szüzességüket, az nagy baj, mert lelkileg nincsenek rá felkészülve.

17 évesen ha tényleg érett vagy, akkor is egy jól menő kapcsolatban lévő lánnyal tedd meg.

Ne egy jöttmenttel. :)

Sok szerencsét kívánok.

2009. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha versenyzel, és megfelelési kényszerből akarod elveszíteni, akkor máris lemaradtál, fiam.


Egyébként meg mit számít, hogy mások mit csinálnak? Ha leugranak egy hídról, talán akkor is utánuk ugrasz?


Inkább azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy felnőttél-e a feladathoz. Meg hogy van-e olyan lány, akibe annyira szerelmes vagy, hogy egy nappal tovább se bírod ki anélkül, hogy le ne feküdnél vele. Ha van, akkor hajrá! ha nincs, akkor ráérsz még, apuci. Hova ennyire sietős? Semmiről nem maradsz le.


Ha gondolkozás nélkül a többiek után mész, mint egy birka a nyájban, akkor nem sok jót tudok feltételezni rólad.

2009. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem hasonlítom magam másokhoz.Megfontolom az ő véleményüket is,de én döntök,és a magam útját járom.Ha tetszik egy lány és örülten bejöttök egymásnak,akkor feküdjetek le.
2009. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
Dugd be a radiátorba vazze... Merthogy ezzel a hozzáállással csajod sose lesz, az tuti!
2009. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

18 éves vagyok és szüz, de én úgy gondolom, h túl sokan paráznak amiatt, h telik az idő és még nem veszitették el.

Inkább figyelj arra, h kapj egy lányt akivel nagyon jol eltudtok lenni akit szeretsz és ő is téged. Ha ez megvan akkor szerintem már gond nélkül fog menni minden magától, egyszóval arra figyelj, hogy majd ha visszagondolsz akkor tud nem bántad meg, h vártál. (F)

2009. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Szerintem 2009. július 20-án, 17:53 perckor lenne érdemes elveszítened. A Vénusz és a Mars pont akkor állnak a lehető legjobb helyzetben. Ezt minden tini tudja, te butus. Istenem...

Ha olyan éretlen vagy, hogy mások után mész, és mindenképp korhoz akarod kötni a dolgot, akkor még várj 7 évet előtte. Ha már magadtól úgy fogod gondolni, hogy ez a szerelmedhez köthető, akkor ajánlatosabb...

2009. júl. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!