Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Korai elveszteni a szüzességet...

Korai elveszteni a szüzességet 16 évesen?

Figyelt kérdés

járok egy fiúval... még kell egy kis idő, míg betöltöm a 16-ot és mindenképpen beszeretném az ELSŐ előtt...

de a 16 nem korai?

tudom, hogy attól függ, mennyire vagyok érett stb...

de segítsetek!


2012. júl. 27. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Van aki korábban van aki később veszíti el szóval a 16 úgy a 2 között van :) Ha te érettnek érzed magad rá akkor nem korai. 22/F
2012. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És mi mondjuk meg helyetted? Neked kell eldönteni, hogy neked korai vagy nem. Biológiailag nem korai.

F/16

2012. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
ha elég érettnek érzed magad és nem vagy egy kis pic.sa hanem komolyabb a gondolkodásod mint az átlag 16 éveseknek akkor igen ,én 15voltam és nem bántam meg azóta is vele vagyok :)
2012. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem
2012. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) hasznosak voltak
2012. júl. 27. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is 15 voltam, 1 éve voltunk akkor együtt, és azóta is együtt vagyunk :) (több mint egy éve történt)

Amíg benned van hogy korai, addig ne tegyétek.

2012. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát én is így gondolom...
2012. júl. 28. 12:02
 8/8 anonim válasza:

"Holnap leszek 16 várjunk már holnapig, hogy ne 15 évesen veszítsem el." Hülyeség, tök mindegy az az egy nap alatt nem fogsz egy egész évet "komolyodni" csak egy számmal több lesz. Attól szinte ugyan az-az ember leszel.


Amúgy ha szereted és vágysz rá nem érzed korainak.

2012. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!