Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Honnan tudtátok hogy...

Lányok! Honnan tudtátok hogy az a fiú az igazi akivel el akarjátok veszteni a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
Miből érezted hogy igen, ő az akire rábízom magam és nem fogok benne csalódni?

2012. júl. 31. 22:06
 1/9 anonim válasza:
erre énis kíváncsi vagyok.
2012. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak hogy tiszta legyen lány vagyok szűz és 17 éves :)
2012. júl. 31. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Elnyerte a bizalmamat, TETTEKKEL, nem szavakkal.

2. Érzem, hogy fontos vagyok neki, nem erőltet semmit, fokozatosan haladunk a szex felé.

3. Nem szab időlimitet, hogy meddig adhatom be a derekamat. Minden a maga idejében történik. Figyelembe veszi nekem mi a jó.

4. Megfelelő köztünk a kommunikáció, mindent őszintén meg tudunk beszélni és ha probléma merül fel, azokat közösen meg tudjuk oldani.

5. ÉS A LEGFONTOSABB: érzem a viselkedésén és a hozzáállásán, hogy egyáltalán nem teher számára a tapasztalatlanságom.


Remélem kielégítő a válaszom =)

2012. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én későn jöttem rá
2012. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2.: szerencsés vagy légy boldog vele :)

3.: sajnálom :(

2012. júl. 31. 22:30
 6/9 anonim ***** válasza:
sehonnan, jó volt és kész
2012. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hunbula ***** válasza:
Onnan tudtam, hogy vele kapcsolatban ezt a kérdést sohasem kellett volna feltennem. Ha már eltűnődsz, hogy vajon tényleg ő az a fiú, akivel ezt át szeretnéd élni, akkor lehetséges, hogy a válasz nem.
2012. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan tudtam, hogy nem exem lesz életem párja, és mégcsak valami Nagy Ő sem, csak egy kis ő.

De 10000%-ig bíztam benne, úgy ahogy azóta is soha senki másban. Benne lehetett bízni, nem voltak parák, hogy majd félrelép, ha nem lesz szex, ismerte a fogamzásgátlást, nem élt vissza semminemű előnyével - bár sok nem volt neki :D -, nem játszotta az eszét, nem akart többnek tűnni annál, ami, mindig figyelt rám, és még a legborzalmasabb napjaimon is rendületlenül szeretett.

Nekem egy percig nem volt kétségem, hogyha szét is megyünk majd valamikor, de neki adjam(és viszont amúgy) a szüzességem. Belegondolva, mindenféle utána lévő srácba, meg mostani nagy lamúros kapcsolatomba is, meg minden...

Most is úgy gondolom, hogy nála nem volt alkalmasabb ember erre.

21L

2012. aug. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy voltam vele, mint az előttem szóló. Nem kerestem életre szóló társat, mégis tudtam, hogy benne nem fogok csalódni, figyelmes lesz velem, ami kellett is, mert nagyon fájdalmasak voltak az első alkalmak. Ennek ellenére jó élményként gondolok vissza rájuk.

Aki alapvetően odafigyel rád, tekintettel van arra, hogy esetleg félsz egy kicsit, az nem hiszem, hogy csalódást fog okozni.

2012. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!