Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mennyire biztonság...

Szerintetek mennyire biztonságos óvszer - be elélvezni? Mi van ha kiszakad vagy valami vagy ha nem is gumiba akkor hova élvezzek. Mert én nem szeretnék gumiba élvezni. De akkor szerencsétlen lánynak mit mondjak? Hova élvezzek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 03:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasára, hátára, szájába, hajába, popsijába, bokájára, lábfejére, köldökébe, hónaljába, fülébe, stb...
2012. aug. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Boci boci tarkának csak fogyatékos válaszai vannak ?! :D


Amugy meg élvezz a gumiba de kihuzva a pennából ;) vagy kérdezd meg töle hogy egydj

2012. aug. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Boci boci tarkának csak fogyatékos válaszai vannak ?! :D


Amugy meg élvezz a gumiba de kihuzva a pennából ;) vagy kérdezd meg töle hogy egyeltalán zavarná e ha rá élveznél !

2012. aug. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Bocs hogy egyszer félig írtam le csak félre nyomtam :D
2012. aug. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké köszi semmi baj!!!:)
2012. aug. 3. 04:05
 6/8 anonim válasza:

Mondd meg neki, hogy nem szeretnél óvszerbe élvezni a végén, mert tartasz tőle hogy baj lehet, ha kilyukad és nem veszed észre.

Kérdezd meg tőle, hogy van kedve a végén "segíteni rajtad a kezével"


Biztos igent fog mondani. Szóval ne aggódj, ott már hamar kiderül, hogy hová mehet a cucc...

2012. aug. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocinak azert nem olyan hülye a valasza.

Ha nem szeretsz gumiba elvezni akkor a vegen vedd ki (huzd le a gumit legyszives) es elvezz valahova. Hasra, mellre, fenekre stb. A baratnöd biztos segit, nem lattam meg olyat aki ne segitett volna. (sokan csinaljak, tök normalis)

Na ha kint a Gumit magadon hagyod, az a gusztustalan!

Ha nem akarja baratnöd, hogy börehez erjen akkor zsepit raktok a hasara.

De azert nem egyertelmü, hogy utalod az erzest, hogy gumiba elvezel vagy pedig felsz, hogy egy supersperma attöri a gumit. Ha egy gumi hibas azt mar az elejen latod, es nagyon pici az eselye hogy elszakadjon vagy ateresszen. Emiatt ne rettegj. Ugyanugy teherbe eshet meg elsüles elött is (mert ugye akkor is jöhet ki sperma csak pici mennyiségben).


Nincs olyan fogamzasgatlo ami 100%os lenne, de annyi az eselye a gumival a gyerekhez mint ha elüt a busz az utcan. De megis kimesz az utcara. Meg gumi es egyeb cuccok nelkül is kicsi az eselye, hogy teherbe esik, de azt nem erdemes kockaztatni.

2012. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat..: )
2012. aug. 3. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!