Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akik osztálytárssal vesztették...

Akik osztálytárssal vesztették el, hogy történt?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra vagyok kíváncsi, hogy akik egy gimnáziumi, vagy középiskolai (esetleg általános iskolai) társukkal veszítették el, hogy történt, hol, meg a többi részlet. Persze az is, hogy utána, hogy jöttetek ki az iskolában.

2012. aug. 3. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
mi osztálytársak vagyunk mai napig, már több, mint egy éve járunk, és már egy jó ideje jártunk, amikor megtörtént. semmi nem változott, mivel azóta is együtt vagyunk.
2012. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%
Hát,én 15éves voltam,elfujtam a gyertyákat olyan 16:20 körül,és rá 3hét,és 2 napra,meg olyan 4órára,elvesztette a szüzeséggem a barátnőmmel,és 1 suliba jártunk,levetkóztünk,elösször a cipőnket vettük le az ajtó,majd bementünk a szobámba,és levettük a zokninkat,bár ő szerette volna fenthagyni,de büdös a lába szegénykének,szóval lehúztuk,kifuttoam a wc-re és befujtam magam légfrissitővel,meg a szobát is,a zokniát kidobtuk,majd levette a polóját,lehuzta a gatyáját,ekkor láttam meg a mellét,mert hatalmas logó csöcsei voltak,levette a gatyáját,a a bugyiját,én lehuztam a sliccem,bedugtam a farkamat "oda",és rá 1 percel,felkeltem,és megöltem magam az ilyen hülye kérdések miatt :DD
2012. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
52%
ez nagy volt XD
2012. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Középiskola kollégiumban totál részegen szerencsére nem éreztem se fájdalmat és nem is igazán emlékszek rá
2012. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!