Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első egy baráttal? Ha...

Az első egy baráttal? Ha tönkretesz, akkor elfelejtem?

Figyelt kérdés

Bocsi,ha kicsit zavaros lesz,igyekszem érthetően írni,de még most is 1000 gondolat van a fejembe...


16 éves lány vagyok,most leszek a gimiben 10.-es.Az általánosban osztálytársam volt egy fiú,akivel jóban voltam és a legjobb fiú barát volt számomra.Az utolsó évbe megváltozott,nagyképű volt és engem is folyton megbántott.De nem tudtam rá haragudni,mert szerelmes lettem bele...

Éjszakánként sírtam miatta és csak abban reménykedtem,hogy a gimnáziumban nem leszünk osztálytársak.Hát azok lettünk,de akkora már tipikus szépfiú lett(a legdrágább és legdivatosabb cuccok,folyton új barátnő,a hétvégéken buliból buliba,stb),aki mindig a családja pénzével jött,de nem mondta,csak utalást tett arra,hogy ők gazdagok és neki mindent lehet.

Próbáltam elfelejteni,de nehezen ment,mert a legtöbb emlékem vele kapcsolatos az elmúlt pár évből.Mindenki mondta,hogy ne foglalkozzak vele,de nem ment.


Az idei nyáron nem beszéltünk egy szót se.De ma hajnali 3-kor kaptam tőle egy sms-t,hogy ha még ébren vagyok,akkor hívjam fel.Azt hittem,hogy csak félre küldte az sms-t,mert már 2 hónapja nem is beszéltünk.Nem reagáltam semmit,aludtam tovább.Rá 5 percre felhívott,hogy menjek el hozzájuk,mert segítenem kell neki.Közöltem,hogy szórakozzon mással és kikapcsoltam a telefonomat.

Egész délelőtt hívogatott és mikor felvettem,akkor kb. könyörgött,hogy találkozzunk.

Találkoztunk és kiderült,hogy tegnap este találta egy kiskutyát és nem tudja hova tenni,mert az anyja nem enged semmilyen állatot a házukba,de az utcára meg nem akarja kitenni megint,mert már próbálta,de a kiskutya csak leült az ajtójuk elé és nyüszített,amíg be nem vitte a szobájába titokba.De nem tarthatja meg és én vagyok az egyetlen olyan barátja(barát és nem ismerős!),akire rábízná és tudja,hogy mindig akartam egy saját kutyát,talán megtarthatnám én.Belementem a dologba,mert tényleg nagyon aranyos volt és anya is azt mondta,hogy maradhat,ha vigyázok rá és nem engedem,hogy szétszedjen mindent.

A nap további részét is a sráccal töltöttem,mert kérdezte,hogy van-e programom mára és ha nincs,akkor még beszélgethetnénk.Sokat beszélgettünk és megjegyezte,hogy az elmúlt évben nem beszéltünk valami sokat és erre megjegyeztem,hogy nem én változtam annyit...Elmondtam neki,hogy mennyire sz*r érzés volt,ahogy viselkedett velem és bocsánatot kért,ami nagy szó tőle és mondta,hogy javíthatnánk a kapcsolatunkon.

Este is náluk voltam,mert dvd-ztünk meg játszottunk a kutyussal(az anyukájának semmi baja nem volt vele azután,hogy kiderült,az enyém és nem marad náluk).

De filmezés közben megcsókolt és tovább akart menni,de leállítottam,mert na...

Utána még csókolóztunk egy kicsit,de haza kellett jönnöm,mert "késő van és ne sétáljak az éjszakába haza" anya szerint.A srác haza kísért és megkérdezte,hogy holnap nem találkozhatnánk-e.Úgyhogy holnap is együtt leszünk,de a legjobb barátnőm szerint csak engem is megakar fektetni,mint az eddigi barátnőit,de akkor legalább majd kiszeretek belőle,mert csalódást fog okozni azzal,hogy csak egy kaland leszek neki.


És lehet,hogy igaza van...Vonzódom a sráchoz eléggé és ő is hozzám,ahogy észrevettem ma.Talán tényleg jobb lenne,ha kihasználna és így azzal veszíteném el,akit szeretek évek óta és utána már nem akarnék újra jóban lenni vele,másokra is figyelnék,mert nem akarom a maradék 3 évemet úgy eltölteni a gimiben,hogy csak rá gondolok,amíg ő mindenkivel kikezd.

De nem lenne ciki vagy furcsa utána?Van rá esély,hogy így tényleg elfelejteném?


Nem tudom,hogy ő mit akar,de ma mondta,hogy "szeret" és mondtam neki,hogy ne hazudjon.Mondta,hogy nem hazudik,tényleg szeret régóta.De akit szeretünk,azt nem bántjuk meg nap,mint nap és nem csináljuk ki lelkileg...Szeretem,de tudom,hogy milyen(annak ellenére,hogy megígérte,hogy változni fog).



2012. aug. 9. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nyugodtan várasd még 2-3 hónapot, mert sose fog értékelni ha rögtön lefekszel vele, még kapcsolat is lehet belőle, de ha meg lefekszel vele nem leszel neki több mint a többi lány. Szóval sok éves tapasztalattal és sok hibával a hátam mögött azt tanácsolom, hogy törekedj egy normális kapcsolatra, szerintem jó úton haladsz, ne rontsd el.
2012. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne a barátnődre halgass, hanem magadra. te ismered a srácot évek óta, talán már azt is meg tudod érezni, hogy mikor hazudik. szóval ha úgyérzed vele akarod elveszteni én nem fogok az utadba állni:D a dolog igaz kétesélyes, de akár jó is lehet belőle.
2012. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te most helyből vagy ilyen hülye vagy nekifutásból?
2012. aug. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdezd végig az utcán egyesével az embereket, biztos akad valaki aki megdug.
2012. aug. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne halgass senkire csak magadra.Ilyenkor a baratnok irigyek is lehetnek.En tapasztaltam ,hogy milyenek a baratnok ha tetszik neked valaki,ha szeretsz valakit..nem kivanom azt senkinek..
2012. aug. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!