Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szemétség lenne ezt tenni...

Szemétség lenne ezt tenni vele? Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, aki tök jófej, kedves meg minden csak már páran átmentek rajta.. És bulikon mindig mondja, hogy akár velem is, stb..

(különben szép) De barátaimmal mindig azt beszéltük (egyetértek velük) hogy szemétség lenne így (részegen) rámászni annak ellenére, hogy ő kezdeményez.

Közben velem szakított egy lány akit szerettem és elég szomorkás voltam(vagyok) egy ideje. A múltkori bulin megint közeledett a lány, ahogy szokott de nemet monndtam neki, pedig éreztem egy "kis" késztetést. Tudni kell, hogy nem érez irántam semmit és én se iránta. Én szűz vagyok. Ti elvesztenétek így ? 16 /f



2012. aug. 11. 12:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Nem, ez nem helyes... Ha jónak éreznéd fel sem tetted volna a kérdést, hanem megtetted volna. :) Ne csináld.
2012. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
27%

simán! ;)

lehetett volna nekem is ilyen barátnőm akár 12 éves koromban is ;)

2012. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
én megrakatnám magam vele
2012. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

hááát most mégjobban elbizonytalanodtam :ASSD

Jöhetnek még a válaszok !! megy a zöld kéz mindenkinek :)

2012. aug. 11. 12:40
 5/13 anonim ***** válasza:
A helyedben belemennék. Mert ha egy olyan személyel veszted el akit szeretsz és aztán szakitatok (mert álltalában ugy van(tapasztalat)) akkor aztán mindig fáj ha visszagondolsz rá. Az elsőt márpedig nem nagyon lehet elfelejteni.
2012. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Szerintem te egy jobb embernek tűnsz,minthogy egy egyéjszakás kalandod legyen és ott veszd el a szüzességed.Szerintem jobb ha előtte kiismeritek egymást,és tudjátok,hogy mi kell a másiknak ilyen téren.És ezzel a lánnyal is lehet,hogy rossz lesz,lehet,hogy jó,de ha jó lesz akkor lehet még utána is akarnád vele csinálni,és én nem csinálnám egy olyan lánnyal aki minden buliba mással fekszik le.
2012. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szelesoldier ***** válasza:

"Mert ha egy olyan személyel veszted el akit szeretsz és aztán szakitatok (mert álltalában ugy van(tapasztalat)) akkor aztán mindig fáj ha visszagondolsz rá."

Ez igaz de azt is nézd hogy abban pl mi a jó hogy egy viszonylag idegennel veszited el akivel nincs közös jövőtök, még az a pár hónap vagy év ami a fent emlitett szakitást előzi meg? Később az fog igazán rosszul esni ha mondjuk összehoz az élet valakivel akit komolyan szeretsz és akkor már késő bánat. Ha nem égetően szükséges a szüztelenség akkor várj még vele picit és keress egy hozzád illő lányt aki melletted is marad és belevezet a szexualitás mélyebb rétegeibe, egy alkalmi dolog hidd el nem fog óriási áttörést hozni. A döntés a kezedben! Sok sikert!

2012. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"Válogatós fa.sznak kutyában a helye" :D:D Tedd meg ha annyira akarja :P
2012. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, de csak ha mindketten józanok vagytok. Részeg lánnyal erőszaknak számít.
2012. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
Mindenképp jól jársz ha belemész mert azzal szerzel magadnak tapasztalatot aminek később nagy hasznát veszed. Hidd el rossz mikor tapasztalat nélkül megtalálod az igazit és őneki már van nem kevés tapasztalata. Meg külömben is az én szememben nem számít bűnnek egy alkalmi kapcsolat főleg ha vágysz is rá.
2012. aug. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!