Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tehetném neki is...

Hogyan tehetném neki is élvezetesebbé? Most szeretnénk először szexelni a barátommal. Ő már nagyon tapasztalt, sok nővel volt. Nekem ez lesz az első. Szeretném, ha ő is élvezné és látná, hogy jól csinálom. Szeretnék a volt nőknél több és jobb lenni.

Figyelt kérdés

Miket vethetnék be, hogy meglepődjön és tetsszen neki? Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire szégyenlős? Ő nagyon helyes és jó teste van, én meg olyan kis tapasztalatlan csúnya birkának érzem magam előtte. Fehérneműnek jó, ha felveszek egy szép csipkés francia bugyit, vagy inkább tanga, vagy azok az egyrészes bodyk? Ha én leszek felül nagyon kényelmetlen?

18/L


2012. aug. 12. 23:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
nem kell először jól csinálnod.. minél többet csinálod annál tapasztaltabb leszel
2012. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de én örömet szeretnék neki okozni
2012. aug. 12. 23:49
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

csipkés az jó, pirosat vegyél fel ha van.

amúgy tényleg ne akarj jó lenni, mert annál szarabb leszel és nem tudod magad elengedni

2012. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hát így nem tudom elmondani mit kéne csinálnod. bocsi
2012. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Semmit. Feküdj, ne légy fadarab, és lám! Máris élvezni fogja.

Odáig pedig ne alacsonyodj, hogy a többi nőhöz hasonlítgatod magad.


24/n

2012. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
az elég öröm neki ha egy finom friss szűk punciba dughatja a farkát elhiheted :))
2012. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

hogy ne legyek fadarab? mozgassam a csípőmet? vagy ez jön magától?


sajnos mindig más nőkhöz hasonlítom magam...olyan önbizalmatlan vagyok

2012. aug. 12. 23:51
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
ne hasonlítsd magad a többihez, úgy mozogj, hogy neked is jó legyen, idővel majd kitapasztalod, használd a kezeidet, csókolgasd, harapdáld, karmolhatod a hátát is
2012. aug. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Pedig ne légy az. Bízz magadban. Soha ne másokhoz hasonlítsd magad.

A dolog majd jönni fog magától, meglásd. (feltéve, ha érti a dolgát a pasid...és nem-nem, ez bizony nem az "elfogyasztott" nők számától függ)


24/n

2012. aug. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

érti a dolgát...sok kis hülye ribanca szaladgál még mindig utána,ezért féltem...


ő 23 éves és volt már nála idősebb nőkkel is...és ők is keresnék...

2012. aug. 12. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!