Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lassan 22 leszek es meg...

Lassan 22 leszek es meg mindig szuz vagyok. Menjek prostitualthoz vagy ne?

Figyelt kérdés

Semmilyen kapcsolatom nem volt meg novel meg csok sem. Tudom, hogy egy prostitualtal lefekudni csak szexet jelent es semmi tobbet. Se erzelem, se onbizalmi plussz. Viszont ennyi idosen aki ennyire nem talal maganak baratnot az valoszinuleg a jovoben sem fog foleg, hogy egyre jobben zavar, hogy 22 evesen szuz vagyok. Tudom, hogy elvileg varni kene a nagy O-re de lassuk be van akinek nem jon a nagy O.


Eselyem sincs a mai noknel, mert nem vagyok gizda, kigyurt es hebrencs. Visszahuzodo, csendes, huseges, gondolkodo tipus vagyok. Ez ma nem divatos. Nem merek megszolitani senkit sem, felek a kudarctol. Szamomra a nok tulsagosan megkozelithetetlenek, jegkiralynok es flegmak.


Minden velemeny erdekel, kivetel a hulye poenok...



2012. aug. 22. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:

"Sajnalom, ha azt latod, hogy en prosihoz akarok menni, mert nem igaz. Ha azt szeretnem, ott lennek es nem itt irogatnek."


Amennyiben nem akarnál oda menni, már maga a kérdés sem merült volna fel, nem gondolod?

2012. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim válasza:
Na, ezt jól elbaltáztad. Próbálod magad reálisan megítélni, és szerinted annyit érsz, hogy csak a lotyóknak vagy jó? Ez nagy tévedés, azon túl meg, magaddal szemben nem igazságos. Értelmes srácnak tűnsz, nem kellene ennyire leértékelned magad. Eddig minden hozzászólásodban azt bizonyítottad, hogy a döntést meghoztad. Kifogást keresel kifogásra, de szinte semmi érdemlegeset nem teszel a helyzet változtatására. Magaddal cseszel ki, és ez nem egy jó dolog. Az életet nem azért kaptuk, hogy elpazaroljuk. Az egy kincs, amire vigyázni kell, és minden nap letörölni róla a port. Csak így lehet. Az nem megoldást, hogy egyik negatív gondolatot a másikra halmozod, szomorkodsz, majd kijelented (elnézést a kifejezésért, csak, hogy rövidre fogjam): én egy balf*sz vagyok, nekem nem jár semmi. Meg kell értened, hogy nem te döntesz arról, hogy mások mit gondolnak rólad. Ezt rájuk kell bíznod, hagynod, hogy ők döntsék el, mennyire kellesz nekik, vagy sem. Csak ismételni tudom magam, mozdulj ki, törd át a szomorúságot amivel bekerítetted magad és rock and roll.
2012. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:

"ennyi idosen aki ennyire nem talal maganak baratnot az valoszinuleg a jovoben sem fog"


Ezt valami törvénypasszus írja?


Valaki előbb, valaki később talál magának párt. Nem vagyunk egyformák. Ebben sem.

2012. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:

Figyelj, én megértem, hogy az átlagos lányoknál próbálkozol, és nekik se kellesz. Nem értem, miért keverik bele a plázacicákat a dologba, semmi közük a sztoridhoz.


Az átlagos nő számára az átlagos férfi édeskevés. Volt egy teszt, ahol 20 nő 20 férfi közül választhatott. A 20 nő közül mind 2 férfi valamelyikére adta a szavazatát, a többi 18 senkinek se kellett. Ilyen a nők agya.


Ha nőktől kérdezel csajozós tanácsot, az olyan, mintha döglött szarvastól kérdeznél vadásztippeket.

Vagy olyan ez, mint amikor a szegény megkérdezi a gazdagot, hogy javulhatna a helyzete. A gazdag meg azt mondja: egyszerű, tegyél félre havi 100 ezret és javulni fog. Remek tanács :D


Szóval se a nők, se a nálad jobban kinéző férfiak nem fognak tudni értelmes tanácsot adni- a nők pedig nem is érdekeltek benne, hiszen eleve gyengének tartanak és nem szimpatizálnak veled.


Én a beszamolok.hu nevű oldalt ajánlom, lehetőleg arccal hirdető, véleményezett lányhoz menj, de telefonálj legalább 10-nek, kérj árajánlatokat, de alkudni ne akarj.

Csak annyi pénzt vigyél magaddal, ami a telefonban meg volt beszélve.

Én a helyedben inkább házhoz hívnék valakit, nehogy túl izguld.


Ettől függetlenül még a csajozást folytasd, indirekt kérdésekkel, pl. "dohányzol", "merre van a mosdó/xy"


adios

2012. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim válasza:
76%

Látom egyesek megint hülyeséget írtak. Persze a legtöbbjüknek fogalma sincs az egészről.


A kérdező úgy értette, hogy nem akar prostihoz menni, de rákényszerül, mert nincs más út.


A kérdező valószínűleg már mindent megtett és megpróbált annak érdekében, hogy legyen barátnője, de sehogy sem sikerült. Ezért nem kéne egyből a kérdezőt hibáztatnotok a helyzetéért.


Hülyeség, hogy mindenki a maga sorsát irányítja. Hülyeség, hogy az ember élete csak önmagán múlik. Ugyanis sok minden függ a külső körülményektől is (genetika, többi ember, stb.).


A kérdező és még jó néhány válaszoló (szerencsére) valóban reálisan látja a dolgokat. (Minek fossza meg saját magát az ember az örömtől?)


Arra, aki szűz és soha nem volt dolga nővel, nem kellene a kielégült embereknek ráerőltetniük a berögződésüket. Ugyanis ezek az emberek csak le akarják beszélni az amúgy is rossz sorsú embert a jóról. Vagyis a földön fekvőbe belerúgnak még egyet. Aki nem akar szűz lenni, az elmegy prostihoz. A prosti az utolsó de biztos mentőöv.


Nincs ezzel semmi bajom, ő döntése hogy ráhallgat-e, de hogyha ráhallgat a jó sorsú emberre a szűz ember, és emiatt tovább várja a szerelmet, akkor nehogy végül az legyen, hogy pár évtized múlva visszasírja az éveket.

2012. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:

"genetika, többi ember"

Ez csak akkor számít, ha a legjobb kategóriát akarod megcélozni. Tudós sem lehetsz, ha egyszerűen nincs hozzá affinitásod, de a józan eszed azért meglehet anélkül is.


Áldhat meg a jóisten olyan ronda arccal, hogy a bányarém is sírva visszamenekül, ha dolgozol a testeden- és ilyenkor mindegy, hogy gerincferdülésed van, vagy, hogy a másik lábad rövidebb, hajlamos vagy a hízásra vagy őszülsz- akkor az meglátszik. Ha emellett igényes vagy (fürdesz és nem bűzlesz, nincs akkor körmöd, hogy nyársalni tudj vele és nem fekete a piszoktól, nem hagytad, hogy elfeketedjen az összes fogad, stb.) akkor egy átlagos ember simán beleszerethet a jellemedbe.

A környezetemben is sok ilyen van, nők nulla szépségű arccal, de szép testtel illetve férfiak rondább arccal, de férfias testtel. Na kitalálod? Találtak átlagos társat.

Csak ugye manapság mindenki baszik tenni a céljaiért.

2012. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
10%

neharagudj de te egy igazi balfek vagy. azert nem nez rad senki, mert a nok FERFIT akarnak, nem egy gyenge jellemu rinyagepet. es ez nem azt jelenti hogy a nok bunkot akarnak. az hogy egy ferfi eros, magabiztos, igazi FERFI, nem zarja ki azt hogy rendes is legyen melle.

kepes vagy es nem erot meritesz a biztatasokbol hanem huzodsz egyre jobban be a kis csigahazadba es csak mondod a magadet hogy ez neked ugyse megy.

majd ha eldontotted hogy ferfi leszel vegre es nem egy nyavogos kislany, akkor lesz nod is. addig marad a prosti, mar ha el mersz menni ;)

2012. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
28%

# 67


100% true, egyetértek! :)

2012. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
50! válasz wow! Azt hiszem ezt most kihagyom és nem olvasom végig, de mm és ez még mai kérdés, nem is több nap alatt. Szóval fogalmam sincs az előzményekről, úgyhogy m szerintem várjál még mondjuk amíg 24 és fél éves leszel. Ha addig se alakul semmi, akkor menj el aztán ennyi. Evidens hogy nem valami utca széli lepra telephez.
2012. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim válasza:

21:35


"Ez csak akkor számít, ha a legjobb kategóriát akarod megcélozni."


Rosszul tudod. Ez nem csak akkor számít, hanem mindig!


"ha dolgozol a testeden- és ilyenkor mindegy, hogy gerincferdülésed van, vagy, hogy a másik lábad rövidebb, hajlamos vagy a hízásra vagy őszülsz- akkor az meglátszik."


Pont erről beszéltem, hogy a genetikától függ, hogy meglátszik-e az emberen az, hogy dolgozik-e a testén. Hiába megy gyúrni, ha nem tud fölszedni izmot, ezért meg nem kell a nőknek.


"Ha emellett igényes vagy ... akkor egy átlagos ember simán beleszerethet a jellemedbe."


Egy másik válaszoló már mondott ennek a cáfolására példát. Quasimodo.


"Csak ugye manapság mindenki baszik tenni a céljaiért."


Csak ugye aki mindent megtett a céljáért és mégsem érte el azt, már nem tud mit tenni.


22:31

Na, egy újabb birka van itt...

2012. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!