Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » VAn egy 28 éves fiú az életemb...

VAn egy 28 éves fiú az életemben (már 2 hónapja). Nem mintha sietettné a dolgokat, de úgy érzem, hogy még nem vagyok kész a szexre. Mennyit várna rám? Mert azt mondta, hogy nem szeretné elsiettetni, azt akarja hogy jó legyen nekem is.19 szűz lány

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha igazat mond és szeret akkor kivárja, mivel szűz vagy.
2012. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

ha nem vagy kész, akkor ne,

ez is a hátránya egy ilyen korkülönbséges kapcsolatnak...bár te se vagy már gyerek, de még felnőtt se, ő meg már jó esetben felnőtt, és az is érthető, h akarná

de ne az ő kedvéért tedd meg...csak ha akarod, ha elhagy emiatt, akkor elhagy, csak akkor, ha készen állsz

2012. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mert épp itt vagyok gondban, hogy neki biztos vannak ilyenfajta igényei, és nem szeretném ha megcsalna:/
2012. szept. 5. 19:10
 4/10 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt?
2012. szept. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2 hónapja. a kérdésben is írtam.
2012. szept. 5. 19:11
 6/10 anonim ***** válasza:

oké,átsiklottam felette...

ne félelemből szexelj, mármint, h elkerülj valamit

ha ő felnőtt ember, akkor inkább ki fog lépni a kapcsolatból és nem megcsal

sokfajta oka lehet annak, h még nem akarod, egyik a sok közül, h nem érzed úgy, h vele...?

2012. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom. Van bennem egyfajta félelem, hogy mi lesz ha nem lesz jó. De azt se szeretném, hogy csak egy tini ribancnak tartson:/ Nem tudom mi lesz így... Pedig tiszta szívemből szeretem!
2012. szept. 5. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret vár, ennyi!Mégis csak neked nagyobb trauma...és neked fáj...úgy hogy majd ha készen állsz!:)
2012. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

beszélgess vele erről, hogy mennyit várna rád.

mond el neki, hogy még nem állsz készen a szexre.

egyébként petting ilyesmi van már?

2012. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kb 2 hete volt... de annyira váratlan volt..
2012. szept. 5. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!