Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése utáni...

Szüzesség elvesztése utáni erős vérzés normális?

Figyelt kérdés

Szóval barátnőmmel (egész pontosan tegnap este) megtörtént, mindketten szüzek voltunk, előtte felizgattuk egymást rendesen és próbáltam gyengéd lenni, hogy ne fájjon neki, több kevesebb sikerrel...

Még előtte utána olvastunk a dolgoknak - tapasztalat híján - azt is többek között hogy enyhe vérzéssel járhat, de legtöbbször észre se lehet venni.

Hát ez nálunk most pont ellenkezőleg van :S

Olyan 5-6 perc (próbálkozás) után jött a vérzés (eléggé hevesen) abbahagytuk persze.

És ma reggel még mindig vérzik, és nem lett enyhébb. :S

Szerintetek lehet valami komolyabb baj? Vagy mi okozhatja ezt? :S

17/l

18/f



2012. szept. 9. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindenesetre, szerintem ez nem normális, habár egyik barátnőmtől is hallottam,hogy 1 teljes napig nagyon erős vérzése volt utána.De én mindenesetre azt ajánlom, menjetek el nődokihoz a biztonság kedvéért!
2012. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sanyi vagyok 9454 válasza:
100%
Eggyet értek az elöttem lévővel de ha nem akarod hogy a szüleitek megtudják akkor természetese egyedül mennyetek el valhová
2012. szept. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!