Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szuz vagyok de a baratom mar...

Szuz vagyok de a baratom mar megujjalt utana pedig az alsonemumon lattam egy kis vert ez jelentheti azt hogy a szuzhartyam atszakadt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Valószínűleg nem teljesen, csak picit, de reméljük csak ennyit jelent.
2009. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, mert azt is jelenthette, hogy egy kicsit megsértette a hüvely falát.
2009. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nem jelenti azt hogy teljesen átszakadt..szerintem csak megsérült és ezért vérzett egy kicsit..de gondolj vissza hogy mennyire fájt és hogy kb mennyire ment be auóz ujja..de nem csak az számít hogy mennyire emnt be hanem az is hogy mennyire "dúrván" bánt veled..a volt barátnőm amikor elvesztette a szüzességét, nem is vérzett, emrt annyira vigyázott..reméle ebből valami hasznosat is olvastál..
2009. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem volt durva ! ovatos volt es jo is volt:):P:D
2009. júl. 31. 13:57
 5/7 anonim ***** válasza:

megujjalt???:D XD XD XD XD

ilyet se hallottam még:D

2009. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
és ha igen akkor mivan? nem bunkó akarok lenni, de attól hogy átszakadt a szűzhártyád még úgyanúgy szűz vagy
2009. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Meglehet! menny el egy nőgyógyászhoz és ő tud választ adni a kérdésedre!
2009. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!