Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Relatív fitymaszűkületem van,...

Relatív fitymaszűkületem van, szükséges-e a műtét? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tehát 15 éves, igen kitaláltad, fiú vagyok. Amikor erekcióm van kicsit nehezen megy a makk mögé a bőr, bár nem kellemetlen és nem is érzem, hogy fájóan szorítana miután hátrahúztam, de kell egy kicsit ügyeskedni, hogy vissza is menjen a makkra, és ha már mögötte van akkor nem nem lehet tovább húzni a végét, ott marad a "bukkanó" előtt. Valamennyi "edzéssel" orvosolható ez vagy elkerülhetetlen a műtét?
2009. aug. 3. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit nyújtani a bőrt edzésel de az elég lassú folyamat.
2009. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a Lehet lemaradt
2009. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sztem ettőlmég nemkell körülmetéltetned magad. ha hátramegy a bőr, anélkül h fájna, akkor azzal semmi probléma nincsen. tovább meg minek akarod még azontúl is húzni?
2009. aug. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, miután ez elég kínos dolog lenne (főleg) ilyen korban szülők előtt stb., ti is voltatok ilyen idősek gondolom tudjátok...az sem probléma, hogy miután a makk mögött van kicsit "ügyeskedni" kell, hogy vissza is menjen?
2009. aug. 4. 00:14
 5/8 anonim ***** válasza:

hááát...sztem ha visszamegy fájdalom nélkül, akkor azsem egetrengető probléma. ezekért körül ne metéltesd magadat.

az én barátnőm pl egyenesen utálja a metélt nemiszervet, őt taszítja, meg ő úgyvan vele, hogy az kell az oda, attól pénisz a pénisz h úgynézki. vhogy így mondta, már nememlékszem :D

2009. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én akarom a legkevésbé, hogy körülmetélődjek.
2009. aug. 4. 15:11
 7/8 anonim válasza:
69%

nekem is ilyen volt de van erre 1 remek megoldásom ami csak 1 estét vesz igénybe

szopás

szex

szopás

lehet hogy durván fogalmaztam de engem ez rendberakott :D

2009. aug. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
maszturbalj. hidd el segit. eleinte nekem is fajt, de nagyon kicsit. aztan "gyakoroltam", es azota nem faj.
2009. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!