Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az utóbbi pár napba elkezdtem...

Az utóbbi pár napba elkezdtem ujjazni a barátnőmet aki állítása szerint még szűz de amikor elkezdtem nem vérzett és nem is éreztem h át szakítottam volna a szűzhártyáját lehet már nem is szűz?

Figyelt kérdés
de viszont amikor ujjazom akkor akkor elég nedves és mégis fáj neki
2009. aug. 5. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy át tudod ujjal szakítani a szűzhártyát és nem is törvényszerű, hogy vérezzen. Tehát a barátnőd még lehet szűz.
2009. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártya nem úgy hártya, mint egy kifeszített membrán... A hüvely szélén egy kis félhold alakú "bőrredő". Ha nem ilyen lenne, akkor a menstruációs vér sem tudna távozni.Ha haszált tampont, vagy masztiztott úgy, hogy felnyúlt magának, akkor ujjazástól biztos nem fog vérezni, de valószínű, hogy a farkadtól se. Az, hogy fáj neki, szerintem egyértelműen mutatja, hogy szűz. Hány évesek vagytok amúgy?


24/L

2009. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16 mind a ketten
2009. aug. 5. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!