Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretném átszakítani a...

Szeretném átszakítani a szűzhártyámat hogy a barátomnak ne legyen kellemetlen amikor vele leszk.. Ez normális?

Figyelt kérdés
nem szeretném hogy az első együttlétnél valami kellemetlen legyen számára például gondolok itt a vérzésre...nem tudom lehet, hogy ez a barátomnak kellemetlen lenne. Mit gondoltok erről?? előre is köszönöm a válaszokat.
2008. máj. 20. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Azt, h a fiú feladata átszakítani a szűzhártyát, és nem neked!!!

Mik ezek a kérdések??? Te jó isten.

2008. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
ha szeret tényleg akkor ez nem kellemetlen neki :) ez a természet rendje.ha meg kiakad ezen gyorsan keress egy másikat.
2008. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Azt gondolom, hogy ez butaság...NEHOGy MeGPRÓBÁLD!!!A szüzesség nem egy teher..mit gondolsz kevésbé fog fájni ha otthon magadnak szakítod át?!Felejtsd ezt el.MI az, hogy ez neki kellemetlen?IGenis éreznie kell, hogy ez neked mennyire fáj és mégis szereted annyira, hogy megteszed érte..de ha ilyeneken gondolkodsz az nem arra vall, hogy készen állnál a szexuális életre, nem ártana ha várná még kicsit vele..hát ez a véleményem, nem kiszúrásból de ez tényleg buta kérdés volt
2008. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem normális.
2008. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolkozz ilyen hülyeségen! Majd ő átszakítja, és hidd el, még élvezni is fogja! Ha valakinek kicsit is kellemetlen lesz, az maximum te leszel.
2008. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

Ekkora baromságot! Komolyan nem hiszem el!!! Ez a fiú dolga!

Ja, és egyátalán nem biztos, hogy fogsz vérezni!

2008. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
83%
tényleg nem bitos h vérzel majd. az én pasim észre se vette(monjduk én igen...) de ez neki nem rossz érzés, ha ő vehet el a szüzességed. gondolj már bele!
2008. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ááh gyerek...

az én pasim pld meg is bolondult volna ha magamnak "átszakitottam" volna a szüzhártyám...egy ilyennek egy pasi csaj örülhet hogy ö veheti el a szüzsségedet föleg ha szeret .

amugy nem biztos hogy vérezni fogsz mert én se véreztem

2008. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én kivételesen megértem, hogy miért akarod tenni - de én is azt mondom, hogy ne tedd. Engedd inkább neki, hogy ő tegye meg, ahogy gondolja. A vérzés nem fogja zavarni - nem olyan erős az. De teríthetsz magad alá egy sötét (de nem vörös) törölközőt, és akkor nem is látja.
2008. máj. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

Ez a pasiknak nem kellemetlen, max azt érzi majd hogy szűk vagy ha nem izgulsz fel eléggé, inkább neked lehet kellemetlen, de ez akkor is előfordulhat hogy ha már átszakadt a szűzhártyád, és egyébként nem az fáj hogy átszakad, illetve akkor is fájhat ha már nincs, ha nem vagy elég nedves, és eléggé felizgult állapotban.

Egyáltalán nem biztos hogy vérzel és az is minimális, lehet hogy csak másnap reggel veszed észre a bugyidon, meg egyébként is gondolom védekeztek és akkor a gumi lenne véres picit, azt meg leveszi utánna. Ja és ha át is szakadt vagy megsérült a szűzhártyád, lehet hogy utánna is vérzel ha lefekszetek, és teljesen felesleges bármit dugdosni ilyen céllal a hüvelyedbe szüzen.

2008. máj. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!