Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi történik a szűzhártyával...

Mi történik a szűzhártyával ha átszakad?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis vérzés és lehet, hogy fáj is..De nem mindenkinek!
2008. máj. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis vérzés után a sebek begyógyulnak rajta, de továbbra is szakadt marad. Mi a gond ezzel?
2008. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tegnap feküdtem le barátommal,és az első volt!Ma észrevettem h lóg belőlem vmi!:$(nemtudtam máshogy megfogalmazni:$) Az lehet a szűzhártya?
2008. máj. 21. 15:46
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen, lehet. Belőlem is lógott vmi az első után. A nőgyógyászod megoldja...lecsippenti és kész-legalábbis nekem azt tette
2008. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Nevetséges! Hogy lógott volna valami? A szűzhártya nem olyan, hogy kijöjjön utána? Nem létezik, hogy a tampon maradt benned?? Amennyi eszük van ezeknek a gyerekeknek, nem csodálom!
2008. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
53%
Véleményem szerint ezeket a kérdéseket komolyan kellene venni, és normálisan válaszolni rá. Ebből is látni, hogy a mai fiatalok nincsennek felvilágosítva. Persze ez nem az ő hibájuk. Ezek elég nagy problémát jelentenek. Legalább itt adjunk egymásnak elfogadható válaszokat.
2008. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

aki lehülyézte azt,akinek lógott valami, az a hülye

csak nem gondolja,h összetéveszti a tampont a szűzhártyával

orvosi egyetemre járok, és képzeljétek le, nem mindenkinek egyforma a szűzhártyája, nekem is lógott az első után, mert a hüvelyem egyik faláról elszakadt, de a másikról nem

van akinek hártya, van akinek nincs, és van akinek vékony "kötélszerű"

és fel vagyok világosítva

akinek nem lógott semmi, az nem tudja,h esetleg lóghat-e,tehát ne hülyézzen le senkit,ha ő tudatlan...

2008. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem miért olyan nagy horderejű, ha valakinek átszakad a szűzhártyája. Egy sima fára mászástól, sportolástól is elszakadhat.

Pedig nem ebben rejlik a "szüzesség elvesztése". Ha egy pasi farka a hüvelyedbe tévedt, te onnantól NEM VAGY SZŰZ. Megtapasztaltad az elsőt a szűzhártya el-, vagy nem szakadásával. A szűzhártya egy jelképes dolog, SEMMI jelentősége nincs.

2010. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!