Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Holnap buliba megyek, hogy...

Holnap buliba megyek, hogy tudnám elveszteni a szüzességem? 20/L

Figyelt kérdés
elég már ebből a jókislányos dologból meg érzelmekből, meg romantikából, ezzel nem sokra mentem. nem vagyok ronda, sőt, sminkkel egész jól nézek ki, és már nem akarok szűz lenni. mit kell tennem, h összejöjjön?

2012. okt. 30. 23:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Kérj meg egy pasit hogy dugjon meg. Csodálkoznék, ha senkit nem találnál, aki megtenné. Más kérdés, hogy nagyon szánalmas...
2012. okt. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Kiírod ide melyik városban és hova mész buliba, esetleg egy képet is kiraksz, még gangbangban is lehet részed...

20F

2012. okt. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
v szólj nekem ha bács megyében vagy :D
2012. okt. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Fura Yokomura válasza:
100%

Úristen...

Azért ne süllyedj már odáig, hogy buliba!

Aztán meg jön a kérdés, hogy terhes vagyok e, bár nem emlékszem hányan keféltek meg...

2012. okt. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

ez egy nagy hülyeség amit gondolsz..mert igenis van olyan aki ezeket értékelni tudja érzelmek romnatika minden...nehéz megtalálni...

én is ilyennek vallom magam és büszke vagysok rá...

a szüzességed szerintem ne egy buliba veszítsd el...ha rám hallgatsz....én visszatartanálak a bulitol....


23/f

2012. okt. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mibe fogadjunk,hogy te még nem vagy 20 éves? Ha igen,az akkor elég nagy baj,az értelmi színvonalad olyan 15 éves szinten van..
2012. okt. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Egyszerű! Ha nem figyelsz, biztos elveszíted.
2012. okt. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Sminkkel mindenki nézhet ki jól.
2012. okt. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

mi sem egyszerűbb na most jól figyelj tehát:

először is vedd elő a legk*rvásabb ruhát amit életedben láttál és legyen még k*rvásabb, piros rúzs, cicit ki segget ki, idd seggrészegre magad és kínálkozz fel egy csomó pasinak csodálkoznék hogyha csak egy pasi menne át rajtad azon a bulin... de sztem ezt a mi segítségünk nélkül is meg tudtad vna oldani tehát nem azért írtad ki ezt a kérdést hogy ezeket az egyszerű dolgokat megtudd hanem azért mert megerősítést vártál hogy amit tenni akarsz az baromság... hát tényleg az de ezt is tudtad magadtól :)

2012. okt. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

ne tedd, meg fogod bánni később. az hagyján, h 100%-os védekezési módszer nincs, fertőzések sem zárhatók ki teljesen, pláne nem vadidegen esetében.

utólag a legtöbb lány megbánja, ha nem szerelmesen veszti el.

azt viszont nagyon értékelem, h eddig nem veszítetted el, így a pároddal majd igazán fogod értékelni a dolgot.

csak azért, mert az a divat h az emberek elveszítik, és egyesek lenézik azokat, akik még nem vesztették el, nem kell követni ezt a világot, nem kell velük foglalkozni, ők csinálják rosszul, nem te!


nem attól leszel nagylány, ha elveszted, hanem ha megtanulsz dolgokat, amiket egy nőnek egy kapcsolatban, házasságban jó tudnia, pl. főzni, ha még nem tudnál és hasonlók.

2012. okt. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!