Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem túl sok a 3 év különbség?

Nem túl sok a 3 év különbség?

Figyelt kérdés
Én nem sokára 17 leszek, a barátnőm meg ugyan ebben a hónapban 14. Teljes mértékben tiszteletben tartom a szabad akaratát, de engem akkor is foglalkoztat már a dolog, viszont lilom tipró meg nem szeretnék lenni.. És mire Ő 16 lesz addigra én ugye 19, vagy mondjuk esetleg 15 - 18. Szóval nem e késői ha 18-19 neadjisten 20 évesen vesztem el (igen, hosszútávra tervezek xd), miközben a környezetemben a hasonló korú ismerőseim sorra elvesztik.?

2012. nov. 17. 01:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

ha nem dugod meg fél éven belül,akkor más fogja.

ilyen egyszerű ez,uh ne szabadkozz.

2012. nov. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
14 év a beleegyezési korhatár, ha ő is akarja, max 15 évesen mehet. Ha nem akarja, várd ki. Közeledhetsz, vagy pettingelhettek. Akkor nem fogja más megdugni, le lesznek vezetve az ösztönei, vágyai. Nyalj be neki jó alaposan, talán azt is szeretné utána, hogy a farkaddal is kielégítsd. Egyébként nem, nem gáz, ha vársz rá és mondjuk 18-19-20 évesen veszted el. Nem késel le semmiről. Egy egész életen át szexelhetsz még.
2012. nov. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Egyet ne tegyél: ne feküdj össze valami alkalmi csajjal, csak azért, hogy ne legyél szűz.

Ha megtudja a barátnőd, otthagy.

Az alkalmi csaj se hosszútávra tervez veled, főleg a barátnő tudatában, tehát ő is otthagy.

Szétmegy a híre, és jó ideig egy csaj se fog veled semmit se kezdeni, mind kerülni fog.

2012. nov. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nem félek attól h más fogja megdugni, mert tudom hogy nagyon szeret engem és én is Őt.. és nem azzal van a gond h én nem akarom vagy mi, hanem még Ő fiatal hozzá, és #2 mondta h lelesznek vezetve a vágyai.. hát amint komoly vágyai lesznek onnantól nincs gond, levezetem neki xd csak itt az a lényeg, hogyha netán nekem 18-20 éves koromban kerülne erre sor, akkor már sokat késtem e.. :)) és tényleg köszi hogy nem hülyeségeket írtok^^
2012. nov. 17. 02:28
 5/21 anonim válasza:
Egyáltalán nem késel le semmit ráérsz gondold el 20 éves korodtól jó estben 60-ig napi szinten fogsz szexelni azaz 14616 alkalommal tudsz szexelni és hidd el nekem lesz hogy napi 3-szor is szexelni fogsz szóval bőven lesz élményed. :D
2012. nov. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Köztünk 5 év van . Amikor összejöttünk 2,5 éve akor voltam 16 ö meg 21, Most 18 év 23 . Döntsétek el ketten,hogy mit akartok, de igen korai 14 évesen.
2012. nov. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nagyon korai ráadásul még csak 13 éves,egy kislányról van szó,legalább a 16ot várjátok meg.Nem lesz semmi bajod,ha nem 17 évesen veszíted el a szüzességed,ha meg nem avgy képes várni keress korban hozzád illőt,amúgy elég sok a korkülönbség még,az egyik általános iskolás a másik lassan végzős.
2012. nov. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ő 8.os én meg 10.es vagyok :) de képes vagyok várni abszolút, mert mint mondtam tisztelem az akaratát.. csak azt akartam tudni hogy ez mennyire számít a korkülönbségés ha netán tényleg 19-20 leszek :D kössz a válaszokat :)
2012. nov. 17. 11:29
 9/21 anonim ***** válasza:

Na és kit érdekel mikor veszted el. Nem verseny. Ő majd sokkal rosszabbul fogja érezni magát, ha valakinél véletlenül teherbe esik. Akkor kekszelj amikor idejét érzed bartánőd miatt ne.


Egy lány szüzen jobb mint akiben már 100-an voltak. Várd meg a nagy őt akinek szívesen oda adnád magad.

2012. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ja azokból mind ribi lesz. :)
2012. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!