Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzek! Nem tartotok attól,...

Szüzek! Nem tartotok attól, hogy a későn jött barátnő miatt rossz lesz a kapcsolat tapasztalat hiánya miatt? Vagy hogy beégtek az első alkalmi szexnél, és gáz felnőttkorra?

Figyelt kérdés

Meg mivel kimaradtok sokmindenből a szüzesség révén, sokkal keveset tapasztaltok meg, lehet kimarad valami az életetekből.

Tapasztalatlanságotok miatt elhagy a régen várt nőtök?



2013. jan. 31. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem tartok ilyentől.Igaz ez a kapcsolat dolog idegen még.De nem hátráltat
2013. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Bocs, én oroszlán vagyok.


Amúgy sokan "beégnek" az első alkalommal, ettől nem kell megijedni...

2013. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

Én csak az igazival a feleségemmel akarok szexelni, és nem vallási okok miatt.

Ha a lány tényleg szeret, akkor nem fogja egész életemben a felemlegetni és mindenkinek az orrára kötni, ha véletlenül lukat tévesztek.

2013. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen, kimaradt a párkapcsolat, kimaradt a szex, ez kicsit sajnálatos, de általában nem saját döntésünk miatt maradtunk ennyi ideig szüzek. Kicsit félek bár attól, amit írsz, de ha valaki csak a tapasztalatlanságom miatt hagy el, akkor nem is volt hozzám való.
2013. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem tartok ilyesmitől, mert több mint 10 éve kellett volna ettől tartanom. Most már kb. tök mindegy, hogy tartok-e tőle, vagy sem, nem lehet visszacsinálni.
2013. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem tartok tőle.
2013. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyénfüggö h monek mikor ideális h ne kattanjon be, tinikorba a legcélszerübb akkor még nincs teljesen kifejlödve az értelmi központ, hogy s.... gátlásokat alkosson.
2013. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
kezdek közeledni a 30-hoz de bizok benne lesz olyan lany aki normalis fiut akarma .
2013. febr. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
leszarom
2013. febr. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szűz vagyok, de jobb vagyok az ágyban mint a legtöbb nem szűz ;) tudom mi kell a lányoknak :P úgyhogy nincs mitől tartanom :)
2013. febr. 1. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!