Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mondtam h leszeretnék vele...

Mondtam h leszeretnék vele feküdni nem hagyta Mondtam neki h legalább szopjon le aba bele egyezett A sperma csurgott a szájából 30másotpercen keresztül élveztem jött a sperma most szakítani akar mer a szájába csináltam Mit tegyek?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat

2013. febr. 14. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg írni.
2013. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ülj be nyelvtanórára.
2013. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Remélem szakít veled.


Tudod, ilyenkor sokszor elgondolkodok rajta, hogy tényleg vannak-e ilyen emberek és hogy itt az oldalon egy valós keresztmetszetet kapok-e a társadalomról, de nagyon remélem, hogy nem, bár ahogy elnézem a dolgokat, valószínűleg tényleg ilyen elb*szott lett a világ.

2013. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó lehet elszomorítalak, de énis voltam tini. és ezek általában nem kamuk.:)
2013. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es: Pár nap és 17 leszek, szóval még én is a tinikorban vagyok bőven, de nem vagyok ennyire gyökér, bunkó és még sorolhatnám...
2013. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
te jó ég... inkább örülne a sok cuccnak a csaj...
2013. febr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tyler913 ***** válasza:
3-as ne félj. Ezek szerintem nagyrészt kamu kérdések,de ha nem,akkor sem mindenki ilyen. Például számomra nehéz elhinni az ilyen kérdéseket,mert én egy ilyen toplák parasztot sem ismerek. Persze attól még lehetnek ilyenek,de nem mindenki,és nem is feltétlen a többség.
2013. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mond neki h. köpje vissza a farkadba vagy szivd ki a szájábol és nyeld le hidd el egészséges
2013. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!