Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14évesen elvesztettem a...

14évesen elvesztettem a szüzességem. Gáz?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok egy fiúba,aki 20 éves egyetemista és dolgozik.Elvileg a fiú is szeret,de mivel mindig tanul és dolgozik,így nem müködne..Azt mondta,hogy később már nem lesz sok ez a 6év és akkor lehetne több.VIszont azt is hozzá tette hogy járni nem járna de lefeküdne velem(tudta hogy szűz voltam).Elején sokat gondolkoztam,de féltem hogy elveszítem ha nemet mondok így lefeküdtem vele..Vigyázott rám és rendszeresen beszélünk..Amikor az első volt nagyon lelkiismeret furdalasom volt hogy korai..de mára má nem bánom..Viszont nagyon rossz hogy anyukámnak nem mondhatom el..Nem ismeri a fiut csak hallasbol..es kiakadna..Mit tegyek?Lehet ebbol baj?Nem kellett volna megtennem?

2013. márc. 12. 15:26
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
77%
Priviben küld már el a neved hogy messzire el tudjalak kerülni és még véletlen se ismerkedjünk meg.
2013. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%
Várhattál még volna.. Csak arra kellettél neki, hogy jól megd*ghasson..
2013. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
89%

Hülye idióta barmok vagytok a sráccal együtt.

"járni nem járna de lefeküdne velem" ha magadtól nem ment,utólag lefordítom:csak arra kellesz,hogy megb@szhassalak.

2013. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem korai volt, de ezt mindenkinek magának kell eldönteni. Nem lettél terhes, nem kaptál el semmi betegséget. Ahogy az lejött k*rva sem vagy. Viszont az már régen rossz, hogyha egy fiút a szexel akarsz magadhoz láncolni. Amikor nyilvánvaló, hogy neki csak arra kellesz. Idősebb korban ezzel nincs baj, ha mindkét fél így gondolja, de ehhez te még fiatal vagy.
2013. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Kora nagyon szerintem! Minimum 16 évesnek már belefér szerintem! De inkább 17-18 lenne az ideális!!
2013. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
nemgáz:DSD
2013. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
31%
Hát,egészségetekre.Nekem is kellene pár ilyen csaj,mint te.Mondjuk én járnék is vele.
2013. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Már féléve ismerem a srácot ès nem úgy ismertem meg mint aki kihasznalna..lehet en vagyok tul naiv,de egyszer mikor elmondtam neki h en hogy erzek meg o is elmondta oszinten akkor masnap megbeszeltuk hogy nem beszelunk tobbet,hogy el tudjuk egymast felejteni..mondani se kell hogy nem ment es egy masfel honap utan irt hogy remeli jol vagyok stb..es szerintem ha csak dugni akart volna akkor nem vart volna vele fel evet..es egy percig se eroltette..szoval a velemenyetek meg mindig ugyanaz?
2013. márc. 12. 15:46
 9/44 anonim ***** válasza:
79%

Cica,én is hasonló korú vagyok,mint a fiúd,vagy mid.És titeket elég egyszerű meghódítani,el hitetni,amit akarunk.

Igen,még naív vagy,és tapasztalatlan.Majd ez idővel változik még...

Velem nem akarsz járni?Én nem csak megdugni akarlak.

2013. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 ktk312 ***** válasza:
100%

Már fél éve ismerem azt mondja! XD


De gratuálok neki, biztos jó lehettél :)

2013. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!