Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Felnőttkori szüzesség- hogyan...

Felnőttkori szüzesség- hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Harmincas évei elején járó nő vagyok, még nem volt szexuális kapcsolatom (gátlásos voltam egy gyerekkori baleset nyomai miatt, és volt pár rossz élményem bunkókkal). Most van egy férfi, aki nagyon tetszik, de nagyon szégyellem ezt a dolgot, mindenféle hülye dumákkal húzom az időt, már kínomban azt is kitaláltam, hogy van egy lezáratlan dolog az életemben... Mondjam el neki az igazságot? Ha igen, hogyan?
2013. ápr. 15. 00:04
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
59%
"Még nem voltam férfival."
2013. ápr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
86%
Persze, ez értelmetlen hazudozás. Mondd el neki nyíltan, mi a helyzet.
2013. ápr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:
De mit fog hozzá szólni? Nagyon félek...
2013. ápr. 15. 00:06
 4/59 anonim ***** válasza:
78%
Megmondod neki a színtiszta igazságot, ennyi.
2013. ápr. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
82%
Azt senki sem tudja, mit fog szólni...az is lehet, hogy ő is szűz. :D
2013. ápr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ennek sokkal jobban fog örülni mint egy lezáratlan dolognak az életedben.. :D
2013. ápr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki nyíltan, hogy mi a gond. Nem várhatod tőle, hogy emiatt türelmes legyen, ha nem tudja, hogy van ez a problémád. Kénytelen vagy őszintén beszélni vele, ha nagyon tetszik. Ha Ő is úgy érez, ahogyan te, akkor meg fogja érteni, és jó élményekben lehet részetek.
2013. ápr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
82%

szerintem mondd el neki. ne az ágyban derüljön ki, hogy miért feszengsz, és miért kényelmetlen neked, miért nem tudsz ellazulni. jobb az egyenes beszéd. ha ettől megfutamodik...hát, ez is benne van bizony a pakliban. de hazudozás helyett inkább vállald a kockázatot. ha élesben derül ki, sokkal kellemetlenebb lesz.

23/l

2013. ápr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
86%
Mondd el neki. Sokkal tisztább dolog őszintének lenni,mint gyerekes dolgokat kitalálni. Ha valóban kedvel téged és komolyan gondolja veled, akkor ez nem lesz probléma számára.
2013. ápr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
77%
szerintem mindenképpen mondd el, mert az őszinteség mindenképpen, pláne, ha ilyen éretten (nem hülye tini lány vagy) érdemesnek tartod arra, hogy neki add magad. és hogy hogyan mondd el neki? büszkén, kihúzva magad, hiszen ez egy olyan dolog, ami ritka erény, és ettől olyan értékes. (mielőtt tévesen azt hinnéd, szólok, nem vagyok pap, sem erkölcsi aktivista. korodbeli férfi vagyok, nős, és teljesen átlagos csóró.)
2013. ápr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!