Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit szólnátok hozzá, ha egy...

Mit szólnátok hozzá, ha egy régi internetes ismerősötök ezt írná nektek?

Figyelt kérdés

Idézem: Remélem szűzen fogsz meghalni!

Ezt akkor írta,mikor kicsit összekaptunk egy kis apróságon.

Ez a dolog nagyon mélyen érintett engem,mert nagyon sokára értük el ezt a bizalmas kapcsolatot,hogy ilyet el merjek neki mondani,és mikor összeveszünk,épp olyannal vág vissza,ami a legjobban fáj.Bocsánatot persze nem akar kérni.Szüntessem meg a kapcsolatot vele örökre?



2013. máj. 10. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Válaszolnék neki.Én már elvesztettem.De te sosem fogod.
2013. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
:D Had ne mi mondjuk meg, hogy megszüntesd-é vele a kapcsolatot örökre :D Fogalmunk sincs mint vesztetek össze, mekkora a jelentősége, milyen a személyiségetek, mit fogadtok el egymásban illetve mi sok nektek.... Hát, nyugodj le, aztán ha neked ez lelki sérülést okoz, akkor nem kell csevegned vele...
2013. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem éri meg a vesződést, ha ő ennyire tart téged, akkor te miért foglalkoznál vele...annyira utálom, amikor egy "jóbarát" olyan dologgal vág vissza, ami a másiknak fájó/érzelmes pont...az ilyenek szánalmasak, csak játszanak a másikkal.
2013. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy: Tévedés!!! Már nem vagyok szűz. Tegnap végig ment rajtam egy egész focicsapat.
2013. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Egyirányú alagút ***** válasza:
79%

Kérdés, hogy mi volt az az apróság (nem érdekel, csak költői kérdés).

Mindenesetre azzal visszaszúrni, amit tudunk, hogy fájdalmat okoz.. gusztustalan.

Keress mást, biztos találsz olyat, aki szívesen beszélget veled, és máshogy viselkedik, mint az az ismerősöd.

2013. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek, hogy nem szabad visszaélni azzal, amit bizalmasan elmond valaki, ilyen formában sem. De ha esetleg Te is valami ilyen kaliberűt mondtál neki és scak visszavágott, az már más tészta.
2013. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki átesik egyszer ezen, sőt többször is ha nem tanulsz az élet tanításaiból.


Egyrészt ebből azt kéne megtanulnod, hogy legyen bármilyen jó barát is valaki, sose szolgáltasd ki magad teljesen neki, mivel nem tudhatod, hogy a sors hogyan osztja a lapokat, és mikor veszel össze vele.


Ezért mindig gondolj bele, hogyha holnap össze vesznél vele, és ártani akarna neked, akkor tudna-e és ha igen mennyire azzal, hogyha a szóban forgó dolgot megosztanád vele.


Az életben egyedül a családtagjaid, akik szeretnek fogják csak a te érdekeidet nézni, más nem.


Gondolj bele, hogy így beléd döfött, akkor a hátad mögött miket mondhatott.

Örülj neki, hogy egy ilyen embertől megszabadultál.

2013. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, békélj meg a tudattal, nyugodj meg. Mást is hátba döftek már a barátai. Bocsáss meg neki, lép túl rajta de azért hogy TE lelj békét.
2013. máj. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Én csak azt nem értem, hogy miért fáj neked, hogy szűz vagy.

Nincs ezen mit szégyellni.

2013. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a p*csába! ;) Velem az volt a helyzet hogy a srác, akivel jártam, visszaélt egy nagyon bizalmas dokumentummal,amit neki küldtem. Most nem részletezném, de az egész életemet tönkre tehette volna...Persze ez is ilyen internetes dolgod volt. Na szóval én megpróbáltam öngyilkos lenni, de nem sikerült. Nagyon beteg lettem utána, és mikor felépültem, azt írta, hogy dögöltem volna meg! Pont ami a legjobban fáj! És pont ő volt az öngyilkossági kísérletem okozója! Egy darabig nagyon hiányzott, de aztán kiábrándultam belőle és már semleges a számomra.... Figyeld meg, veled is e történik. Direkt sebzett meg ott, ahol a legjobban fáj, és nem érdemli meg, hogy még ezek után foglalkozz vele!
2013. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!