Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki a rossebkarika találta ki...

Ki a rossebkarika találta ki azt, hogy a szüzességet már tizenéves korban el kell veszteni?

Figyelt kérdés

Életem során akármerre mentem, mindig ugyanazt a rutin kérdést hallottam: kúrtál már? Szűz vagy még? Most 24 éves vagyok, és még mindig ugyanez megy. De miért? Hány ember élete múlik azon, hogy szűz vagyok-e vagy sem? És ez amúgy is, nem magánügy? Minek kell elkapkodni?

Pedig tapasztalataim szerint amúgy sem egészséges, mert megrontja az elmét (egyre több, és extrémebb kell), és szenvedélybetegséget okoz (függőséget). Már régen úgy a 846374758476374858-ik kérdésnél én karba font kézzel eldöntöttem, hogy csak azért sem kell nekem ez az egész ragyavert ökörség, a biokémia köré font mámoros marhaság, mint párkapcsolat.

Pedig néha, főleg a strandon szinte felgyullad az ágyékom, ha azokat a bikinis csajokat nézem, de ez az egész cirkusz elvette a kedvemet az egésztől.

Pedig annyi értelmesebb dolgot tehetnénk, mint a szex. Például tömegmészárlásokat. Annak nagyobb értelme van, mint ennek az erkölcstelen feltételnek.



2013. máj. 18. 21:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
a tömegmészárlás hm nos nem teljesen elfogadott társadalmilag, míg a szex - mint írtad elvárás xD ennyi az egész:D
2013. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Ez a "trend" azoknak akiket az ösztöneik hajtanak (és nem a meradék eszük)!
2013. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
???? valami nagy baj van veled...
2013. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Már ne haragudj, de nekem úgy tűnik mintha TE LENNÉL ELMEILEG MEGRONTVA, mégis mi a francokat beszélsz? Tömegmészárlás? téged kellene lemészárolni egy vágóhídon....
2013. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
72%
sztem inkább legyél öngyilkos merénylő így tudsz tömeget is mészárolni meg neked sem kell Szexelni :)
2013. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mészárlás? Van az is:


[link]

2013. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%

4-es téged kéne lemészárolni! hú de kedves vagy...

alapvetően igaza van a kérdezőnek, bár tényleg eléggé furcsán sikerült megfogalmaznia értelmes gondolatát. és jellemző, a válaszolók is csak szánakoznak és csak azt látják, milyen hülye kérdés,pedig alapjaiban igaza van a kérdezőnek.

2013. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát mészárolj, én nem tartalak vissza :)
2013. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy kell. Na ennyi. Csinálj amit akarsz. Furcsa nekem alig kérdezte meg valaki életem során. Talán keress jobb köröket...
2013. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebből annyi jön le, hogy szeretnél te dugni (azért áll a farkad a bikinis bulákra), csak nem jön össze senkivel, így aztán mocskosul frusztrált vagy.

Mellesleg, ha szűz vagy, akkor nem tudom mit értesz "tapasztalataid" alatt. Ha meg nem vagy az, akkor a "Szűz vagy még?" kérdésre egy egyszerű nemleges választ tudsz adni a tömegmészárláson való fantáziálgatás helyett.

Mindenesetre fordulj orvoshoz, mert ez a gondolkodásmód enyhén beteges.

2013. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!