Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el a fiúnak,...

Hogy mondjam el a fiúnak, hogy még szűz vagyok, és mennyire fogja zavarni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval egy buliban, és eléggé úgy tűnik, hogy össze fogunk jönni. Áthívott magához a héten valamikorra. Ő húsz éves én tizenhat, és én még szűz vagyok és csak akkor akarom elveszíteni vele, hogyha már kapcsolatban vagyunk egy ideje. Nem akarok várni a végtelenségig, de egy hónapot viszont igen. De nem akarom, hogy kislánynak nézzen mert még szűz vagyok.....

2013. júl. 1. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig még kicsit kislány vagy. Nem, nem a korod miatt. De nyugodtan, add csak neki oda, majd legalább ő kiélvezi.
2013. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán mondd meg neki, ha rendes srác, akkor megérti.
2013. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor mi miatt?
2013. júl. 1. 13:07
 4/6 A kérdező kommentje:
(ha nem a korom miatt...)
2013. júl. 1. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy nem látod át a helyzetet kicsit. A fiú két dolgot csinál.

A) udvarol, ismerkedik veled->járni akar

B) megdugni, úgy hogy áthív.


Te döntésed, te elsőd, és én sem tudhatom, hogy ez a srác nem-e egy tipikus arc, de észnél kell lenned, mert ha normális pasid lesz, megbánod, és fájdalmas dolog ám a megbánás.

2013. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 hónapot? hű te nem tartod magad sokra...ne menj át hozzá, csináljatok programot,amúgy valszeg szexelni akar csak
2013. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!