Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy szűz lány 11 cm hosszú...

Ha egy szűz lány 11 cm hosszú és 3 cm széles tárggyal masztizik. , mennyi az esélye hogy a partnere azthiszi hogy már nemszűz?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy ha elég hiteles gumibabához csatolod azt a tárgyat és úgy vesz észre, illetve rövidlátó a srác, akkor talán elhiszi.
2013. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

MIÉRT akarjátok folyton elhitetni, ohgy már enmvagytok szüzek?!

egy pasinak, legalábbis nekem, töknagy ajándék lenne, ha összejönnék egy szűz lánnyal! :)

hogy ottmég soha senki nemjárt ahol én...:) ez jóérzéssel töltene el! :)

nemtudom miért kell szégyelni

amugymeg egy 11 cm valamitől, nemfogja elhinni hogy nemvagy szűz, sőt akár dughatsz fel egy baseball utót is, akkor sem, hiszen hiába tágulsz ki, ha aztsemtudod hogykell mozogni, csípőd, érintések, stb, eléghamar koppansz..legalábbis nálam :)

22/F

2013. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a tárgy jó eséllyel átszakítja a szűzhártyát, de a partner ezt nem fogja észrevenni, mivel nem tágul ki tőle a hüvely, és a szűzhártyát sem fogja látja a fiú, mivel nem nőgyógyász.
2013. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem szeretném elhitettni vele hogy már nem vagyok szűz:/ mert az vagyok csak én így szeretek masztizni :( és félek hogy azt gondolja majd hogy nem vagyok szűz
2013. júl. 11. 13:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi ez a tárgy?
2013. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt beszéld meg azzal a 11 cm hosszú és 3 cm széles tárggyal...
2013. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egy fésűnyél.. hogy tudnám vele megbeszélni ? O.o
2013. júl. 11. 13:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Fésűnyél? WOW

Remélem azért megtisztítod előtte mert bacis.

Amúgy ne mond el neki, ha szexre kerül sor, nyugodtan mondhatod hogy szűz vagy hiszen ez igaz is, mert csak egy pénisz veheti el a szüzességed. Megmondod hogy régen elszakadhatott(sport akár).. ennyi :)

2013. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!