Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mégis milyen szemlélet az...

Mégis milyen szemlélet az manapság az ifjúság, főleg a lányok körében, hogy aki férfi létére 20 év felett szűz, az csúnya és nyomi?!

Figyelt kérdés

Teljesen le vagyok ettől hidalva, mindig is ilyen volt a szemlélet, vagy csak manapság vannak ilyen "követelmények"?

Most olvastam itt egy kérdést, amiben a fiú azt írta, hogy 21 évesen szűz, és csupa olyan válaszokat kapott, hogy nyomi és csúnya, és már csak prostihoz mehet! Mégis mi van már? Ma csak a dugógépek számítanak férfinak?!



2013. júl. 15. 12:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
6%

1. Senkit nem érdekel

2. Senkinek semmi köze hozzá

3. Aki eddig nem bírt nőt szerezni, az törődjön bele hogy igen, prostihoz kellene fordulnia, hogy legalább minimális önbizalma legyen

2013. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%
Én 16 vagyok, én is félek...... Pedig jóképű focista vagyok, de a nők többsége felszínes!
2013. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos történt velem valami aminek hatására csúnyultam meg.. nem is kicsit. Régebben úgymond én is a nagy csajozósok közé tartoztam, jó pasinak számítottam (nem magam tartottam annak csak sok volt a pozitív visszajelzés) de mára sajnos semmit nem kapok:D

Ennek ellenére mégsem adom fel, lehet lesz valaki akinek egyszer megtetszik a személyiségem és a csúnyaságom nem fogja zavarni különösképpen. :)

2013. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
(22f) kit érdekel ki mit mond? :D megvannak az elveim, és azért nem fekszek le akárkivel, mert nem akarok, és nem azért, mert nem lenne rá lehetőségem. Ítélni lehet, de ki lesz szegényebb? Én? Dehogy. Aki elítél, az nem tudja mit veszített (engem :3). :D Nem sírni kell, hogy milyen a világ, hanem kezelni...
2013. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
36%
A nők szerint mindenki nyomi, aki nem kőgazdag, nincs sportkocsija, vagy nem Justin Bieber. Ha nincs sok lóvéd vagy nemvagy Justin Bieber, esélytelen vagy a nőknél, ezek mind anyagiasak és felszínesek...
2013. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

"A nők szerint mindenki nyomi, aki nem kőgazdag, nincs sportkocsija, vagy nem Justin Bieber."

Elegem van már, hogy mindenhol ezt olvasom csak más formában. Nem kell általánosítani. Igen, vannak ilyen nők, de a többségünk magasról tojik rá, hogy az illető férfinak van e pénze vagy nincs. Ja és akinek bejön Justin B. azzal szerintem nem stimmel valami, de mindegy.

Szerintem nincs azzal semmi baj, hogy huszonvalahány évesen szűz vagy. Nem jelenti azt, hogy csúnya vagy. Lehet, hogy lett volna rá egy csomó lehetőséged, hogy elveszíts, de te nem akartad akárkivel. Ami mellesleg nagyon becsülendő. 21L

2013. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 okoska. válasza:
82%

Van egy ismerősöm, aki 21 éves és szintén szűz. Helyes, kedves, okos, vicces fiú. Semmi probléma nincs vele. Feltehetően nem akar minden második feslett erkölcsű lányt lefektetni, mert ennél azért értelmesebb, és amíg nem talált rá arra akibe szerelmes is, minek feküdjön le mindenkivel? Annyira liberális az a felfogás, ami manapság elterjedt..


16/L

2013. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 LeftBehind ***** válasza:
33%
Nem azért nem kellesz a kutyának se mert szűz vagy,azért vagy szűz mert nem kellesz a kutyának se. Bár végülis tökmindegy,mindenképp szopás az egész.
2013. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
63%

Had idézzek egy nagyon bölcs embert.


"Nobody dies a virgin... Life fucks us all."


-Kurt Cobain

2013. júl. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
1%

Aki férfi létére 20 felett még szűz az egy lúzer!

A tesztoszteronszint amúgy is 14 éves korban a legmagasabb. Utána egyfolytában csökken. Mégis mikor akarsz dugni? Ha már fel sem áll??

2013. júl. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!