Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gondolkodom, hogy a szüzessége...

Gondolkodom, hogy a szüzességemet egy egy éjszakás kaland során veszítsem el. Szerintetek hiba lenne?

Figyelt kérdés

Tudom elég nevetségesnek tűnik a kérdés, de most megyek egyetemre és nem akarok én lenni az egyedüli szűz a közösségben.Igazából kíváncsiság miatt is ki akarom próbálni ,de valahogy ezek a társaskapcsolatok nekem nem működnek.Sajnos érzelmileg eléggé analfabéta vagyok,inkább csak az a haver alapanyag vagyok,mint barátnő. Így a kérdés adott,mennyire bánnám meg ha most megtenném?

U.i. nem kell jelentkező,már van egy alanyom,aki szerintem benne lenne a dologban.



2013. aug. 7. 00:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
szerintem tedd meg velem, és megtudod :)
2013. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem feltétlen te lennél ott az egyetlen szűz, ahogy az sem kizárt manapság, hogy ha középiskolába készülnél, akkor meg te lennél. Feltételezésekre ne alapozz, mások miatt ne csináld, de ha te akarod csinálni, akkor tedd meg, de csakis azért.
2013. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Mit szólnál egy teljesen hasonló felfogású alanyhoz?
2013. aug. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az lenne. Ha netán később szerelmes leszel bánni fogod, hogy nem a pároddal vesztetted el, hanem egy futó kapcsolatban, ahol csak egy skalp voltál.
2013. aug. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Egy életre megbánnád. De te életed, szal neked kell dönteni, nem érdekel h mit csinálsz.
2013. aug. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Vannak még szüz egyetemisták, másrészt, nem is kell, hogy tudjanak arról, hogy te szűz vagy vagy sem! Szóval, csak emiatt kár belemenni ebbe a dologba.

Ha viszont nagyon ki szeretnéd próbálni, akkor olyannal tedd, akiben megbízol, és ismered hosszabb ideje.

2013. aug. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Sok ismerősöm jött úgy egyetemre, hogy szűz volt, én spec nem, de sokan igen, mindenki leszarja, hogy az vagy-e, úgyhogy NE!!! 19/F
2013. aug. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

2: Nem csak azért csinálnám,mert "mi lesz ha a többiek megtudják?". Ez csak még egy ok, ami azért számít,de nem döntő értékű.


4: Tényleg megbánnám csak azért,mert először nem vele csináltam? Ha ezen az elven haladunk,akkor várhatnék az esküvőmig is,mivel az igazival(adott esetben a férjemmel) kell elvesztenem... vagy most kiforgatom a szavaid? :/

2013. aug. 7. 00:31
 9/21 A kérdező kommentje:
Gyerekek,komolyan jó tanácsokat adtok! Köszönöm szépen az eddigieket! :)
2013. aug. 7. 00:34
 10/21 anonim ***** válasza:
34%
Ugye ronda vagy mint a bűn?
2013. aug. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!