Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kezdek pánikolni, mit tegyek?

Kezdek pánikolni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én egy 20 éves sràc vagyok és még szűz, de az abszolult fajta, még párkapcsolatom sem volt soha, semmi tapasztalatom nincs. Mind ez ideáig nem is zavart, azonban mostanra érett meg bennem a vágy egy barátnő iránt. A szűzességet is már el kéne intézni, mert így sajnos semmibe sem néznek köreimben, még otthon sem... A gond az egészben, hogy az érdeklödésembeli lányok már ugyebár mind tapasztaltak, természetes nekik a szexualitás, ám ez engem sajnos zavarba szokott hozzni, hiszen még smálorni sem tudok.

Segítsetek mit tegyek? Az utóbbi időben elszemtelenettek nagyon a beszológatások, ez zavar nagyon és már egyfolytába ezen agyalok.

Van olyan aki szintén ilyen hasonló helyzetben volt?



2013. aug. 17. 03:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kerültem ilyen helyzetbe, de keress idős nőciket kb 30-40 éveseket, akadnak köztük, akik szívesen "betanítanának" és onnantól kezdve már Te sem fogod magad feszélyezve érezni...és jöhet/nek a barátnő/k :)
2013. aug. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy neked még mindig csak a társadalmi megítélés miatt kéne egy társ. Így nem fog menni. Talán változtass társaságot.
2013. aug. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Változtass
2013. aug. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Ritka idióta társaságod lehet. Ha már nem leszel szűz, akkor se mondd el nekik, kinek van szüksége ezekre..


Ismerkedj neten. Badoo, csajokéspasik, stb, neten sok szűz lány van, aki korodbeli. Én is ilyen cipőben jártam, csak 19 évesen, úgy is gáz volt, de csak magam miatt, nekem nem szólt be senki. Társaság függő, előbb azon változtass....

2013. aug. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

23 éves koromig szűz voltam, és?


Viszont a barátnőim nem cs.sztettek emiatt, így eszem ágában sem volt ráparázni, te viszont nem barátnőt akarsz, hanem megd-gni valakit, mert a barátaid gúnyolnak a szüzességed miatt.

2013. aug. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Hát ja elég gáz társaság, amugy meg ha ennyire zavar kamuzd azt hogy már nem vagy szűz,, nem olyan nehéz, majd kitalálsz valami hihető kis storyt



De szoval ja, neked ez a társaságod? hogy akkor kb a barátok röhögnek ki? "sziasztok" "szia..hühü..ahah..szűz fiú. AHÁHAHÁHA!!" nagyon béna

2013. aug. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Én is olyan vok mint te...Nagyon fontos nekem is a többi véleménye.

De ebben a helyzetben had ne döntsenek ők!Mert aki talán nem annyira kedvel téged az feltuggya használni ellened h gázos helyzetbe hozzon.Te meg szerintem ne add meg azt az élvezeted neki h élvezze ahogy égsz.Állj ki a saját véleményed mellett,és akkor nem lesznek ilyen pofátlanok.

2013. aug. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Kedves,aranyos történet.Aminek a lényege az hogy ezek nem barátok és még csak nem is haverok.Az még oké lenne ha 1,2 odaszólás a haverjaidtól de ahogy leírtad sorozatosan bántanak ezzel kapcsolatban... Én ott hagynám az ilyeneket,amúgy mér csak az ismerettségedből akarsz bnőt??Menj el valahova érezd jól magad csajozzál/ismerkedj! Ja és engem már 13éves korom óta érdekeltek a lányok meg hogy legyen barátnőm nyilván akkor még nem a szex volt az első,de akkor is.:D
2013. aug. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Félreértettétek, nem a baráti társaságommal van a gond, hanem a pl. az középiskolai osztályommal vagy távolabbi ismerősökkel. A barátaim mind jófejek, toleránsak, diszkrétek.

Köszi a válaszokat!

2013. aug. 17. 09:49
 10/17 anonim válasza:
Akkor meg a te bajod!Minek kürtölöd világgá hogy szűz vagy?Ez magánügy,a barátaidnak maximum,de az hogy az egész osztály tud róla?!
2013. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!